Keyvan Veteriner Kliniği Hizmete Başladı

Sponsor

Söğütlü taksi durağı yanı, Pancar Kooperatifi karşısında hizmete başlayan Keyvan Veteriner Kliniği hekimi Çelebi Keyvan, “Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum. 18-20 ay gebe düve merkezi olan çiftlik tecrübem de tedavi bakım hayvan besleme rasyon programı ve güç doğum suni tohumlama özellikle inatçı buzağı ishalleri gibi konularda tecrübem, bilgi ve becerilerime güvenerek veteriner kliniğimi hizmete sundum” dedi.

Veteriner Hekim Çelebi Keyvan’ın sahibi olduğu Keyvan Veteriner Kliniği Sungurlu’da hizmete açıldı. | Sungurlu Haber

Veteriner Hekim Keyvan, Hem halk sağlığı hem de hayvan sağlığı için kendim de bir köylü olarak köylüyü ve yetiştiriciyi en iyi anlayarak benimseyerek en uygun maliyetlerde üst düzey hizmeti 24 saat sınırsız yapmak için çiftlik hekimliğinden klinisyenlik hekimliğine soyundum. Allah nasip ederse bundan sonraki süreçte de işimi severek ve isteyerek yapmaya devam edeceğim diye söyledi.

Vatandaşlarımız Veteriner Hekim Çelebi Keyvan’a 0534 313 08 01 nolu telefondan ulaşabilecek.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner’e Geçmiş Olsun Ziyareti
Sonraki İçerikSEVGİSUN ANKARA FUARINDA
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz