KERİM MANDIRALIOĞLU’NDAN YENİ KİTAP

Sponsor

Hemşehrimiz, Sungurlu Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kerim Mandıralıoğlu “Hikâyeler Eşliğinde Yolcuya Işık Sohbetleri” başlıklı kitap çıkardı.

Daha önce Gülümseterek Din Eğitimi, Bir Köy Bir Hikaye, Dünya İslam’ı İslam Müslümanları Arıyor kitapları yayınlamıştı. Eğitimci Yazar Kerim Mandıralıoğlu kitabıyla ilgili şu bilgileri paylaştı, “İnsanlığa hizmet yarışında tohum ekme görevi bilinci ile uğraştığım “Hikâyeler Eşliğinde Yolcuya Işık Sohbetleri” kitabımız Çıra Yayınlarından çıktı. Yüreklere atılan tohumların yeşermesi en büyük duamdır. Müftü, vaiz, imam, öğretmen, anne-baba… Herkesin, evlerde, kürsülerde, sınıflarda yapacakları sohbetler için yararlı bir çalışma oldu. Ayet, hadis ve açıklamalar yanında özenle seçilmiş hikâyeler çalışmamızı diğerlerinden farklı kılmaktadır. Ders Kitabı boyutunda 336 sayfadan oluşan eserimiz 52 konu ve 300 üzeri hikâyeyi kapsıyor. Alıp faydalanmanızı özellikle tavsiye ederim. Kitabımıza internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ödeme yaparak aldığım için ücret karşılığı şahsımdan da temin edebilirsiniz. Rabbim herkese faydalı kılsın, şahsım için de sadakayı cariye hükmünde eylesin inşallah.”

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLULU ÖĞRENCİLER ÇORUM FİNALLERİNDE DERECE YAPTILAR
Sonraki İçerikLezzet Döner Farkıyla Hatay Usulü Et Döner Hizmette
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz