Kepelircioğlu Nohut Alımını İnceledi

Sponsor

Sungurlu Toprak Mahsulleri Ofisini (TMO), nohut ve mercimek alımına başladı. Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, Toprak Mahsulleri Ofisini (TMO) ziyaret ederek, Nohut ve Mercimek alımını yerinde inceledi.

Toprak Mahsulleri Ofisinin Lisanslı depolarında gerçekleştirilen Nohut alımı ile ilgili Sungurlu Ajans Amiri Mustafa Yücedağ’dan bilgi alan Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, “Bizler her zaman üreticimiz yanındayız. Üreticimiz ve TMO arasında her zaman bir köprü vazifesi görmekteyiz” dedi.

Üreticilerimizin satacakları nohut ve mercimekler ürünlerini Alaca TMO’ya gitmemeleri için gerekli girişimlerimiz sonucunda ilçemizdeki TMO’nun alım yapması sağladık diyen Kelepircioğlu, “Bu girişimlerimiz sayesinde üreticilerimiz hasadını yaptığı nohutlarını rahat bir şekilde TMO teslim ediyorlar. Devletimiz üretimiz için çok güzel bir tesis yapmış ilçemize, yapılan bütün yatırımların hepsi üreticilerimizin kazanması için yapılıyor. Bizlerde Ziraat Odası olarak çiftçilerimizin devletimizin imkanlarından faydalanması için hizmetimize devam edeceğiz.
Ziraat Odası Başkanı Kelepircioğlu, TMO depolarına ürünlerini teslim eden üreticiler ile görüşerek, Ziraat Odası olarak her zaman üreticimizin yanındayız. Her türlü konularda çözüm için çiftçilerimize destek olacağız” diye konuştu.

Sponsor

Sungurlu TMO Ajans Amiri Mustafa Yücedağ ise “Ofisimiz nohut ve mercimek alımına başladı.
Çiftçilerimiz randevularına özen gösterdikleri sürece bizler içinde onlar için kolay oluyor” diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikAtakan Tekstil Dualarla Açıldı
Sonraki İçerikBayraktar’dan Milli Uçan Araba Müjdesi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz