Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Kepelircioğlu Nohut Alımını İnceledi

Sungurlu Toprak Mahsulleri Ofisini (TMO), nohut ve mercimek alımına başladı. Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, Toprak Mahsulleri Ofisini (TMO) ziyaret ederek, Nohut ve Mercimek alımını yerinde inceledi.

Toprak Mahsulleri Ofisinin Lisanslı depolarında gerçekleştirilen Nohut alımı ile ilgili Sungurlu Ajans Amiri Mustafa Yücedağ’dan bilgi alan Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, “Bizler her zaman üreticimiz yanındayız. Üreticimiz ve TMO arasında her zaman bir köprü vazifesi görmekteyiz” dedi.

Üreticilerimizin satacakları nohut ve mercimekler ürünlerini Alaca TMO’ya gitmemeleri için gerekli girişimlerimiz sonucunda ilçemizdeki TMO’nun alım yapması sağladık diyen Kelepircioğlu, “Bu girişimlerimiz sayesinde üreticilerimiz hasadını yaptığı nohutlarını rahat bir şekilde TMO teslim ediyorlar. Devletimiz üretimiz için çok güzel bir tesis yapmış ilçemize, yapılan bütün yatırımların hepsi üreticilerimizin kazanması için yapılıyor. Bizlerde Ziraat Odası olarak çiftçilerimizin devletimizin imkanlarından faydalanması için hizmetimize devam edeceğiz.
Ziraat Odası Başkanı Kelepircioğlu, TMO depolarına ürünlerini teslim eden üreticiler ile görüşerek, Ziraat Odası olarak her zaman üreticimizin yanındayız. Her türlü konularda çözüm için çiftçilerimize destek olacağız” diye konuştu.

Sungurlu TMO Ajans Amiri Mustafa Yücedağ ise “Ofisimiz nohut ve mercimek alımına başladı.
Çiftçilerimiz randevularına özen gösterdikleri sürece bizler içinde onlar için kolay oluyor” diye söyledi.

İlgili İçerikler

MHP’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Safa Özhazinedar

Ladik Belediyespor : 3 – Sungurlu Belediyespor : 1

Safa Özhazinedar

Öğrencilerden Kahraman Askerlere Destek

Safa Özhazinedar

Belediyespor Gol Oldu Yağdı

Safa Özhazinedar

Çorum Valimiz Necmeddin Kılıç ve Sakarya Valisi Hemşehrimiz İrfan Balkanlıoğlu, öğrencilerle bir araya geldi

Safa Özhazinedar

Karşılarında Süleyman Soylu’yu Gören Yolcular Şaşkına Döndü

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar