-0.6 C
Sungurlu
23/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemKepelircioğlu Nohut Alımını İnceledi

Kepelircioğlu Nohut Alımını İnceledi

- Google Reklamı -

Sungurlu Toprak Mahsulleri Ofisini (TMO), nohut ve mercimek alımına başladı. Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, Toprak Mahsulleri Ofisini (TMO) ziyaret ederek, Nohut ve Mercimek alımını yerinde inceledi.

Toprak Mahsulleri Ofisinin Lisanslı depolarında gerçekleştirilen Nohut alımı ile ilgili Sungurlu Ajans Amiri Mustafa Yücedağ’dan bilgi alan Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, “Bizler her zaman üreticimiz yanındayız. Üreticimiz ve TMO arasında her zaman bir köprü vazifesi görmekteyiz” dedi.

Üreticilerimizin satacakları nohut ve mercimekler ürünlerini Alaca TMO’ya gitmemeleri için gerekli girişimlerimiz sonucunda ilçemizdeki TMO’nun alım yapması sağladık diyen Kelepircioğlu, “Bu girişimlerimiz sayesinde üreticilerimiz hasadını yaptığı nohutlarını rahat bir şekilde TMO teslim ediyorlar. Devletimiz üretimiz için çok güzel bir tesis yapmış ilçemize, yapılan bütün yatırımların hepsi üreticilerimizin kazanması için yapılıyor. Bizlerde Ziraat Odası olarak çiftçilerimizin devletimizin imkanlarından faydalanması için hizmetimize devam edeceğiz.
Ziraat Odası Başkanı Kelepircioğlu, TMO depolarına ürünlerini teslim eden üreticiler ile görüşerek, Ziraat Odası olarak her zaman üreticimizin yanındayız. Her türlü konularda çözüm için çiftçilerimize destek olacağız” diye konuştu.

- Advertisement -

Sungurlu TMO Ajans Amiri Mustafa Yücedağ ise “Ofisimiz nohut ve mercimek alımına başladı.
Çiftçilerimiz randevularına özen gösterdikleri sürece bizler içinde onlar için kolay oluyor” diye söyledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7235
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu