Kentpark’ın Hafriyatını Başkan Karşılıyor

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Kentpark için yapılan hafriyat çalışmaları ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Projemizi Engellemeye Hiç Kimsenin Gücü Yetmeyecektir

Çalışmaları devam eden Kent Park projemizin zemini için gerekli olan ve maliyeti yaklaşık 250 bin TL civarında olan hafriyatı, Mavi Ocak karşısında bulunan 25 senedir sahibi olduğum arsamdan bedelsiz olarak karşılıyoruz diyen Belediye Başkan Abdulkadir Şahiner, “Şeffaf Belediyecilik anlayışımızdan hiç ödün vermedik. Bizleri siyasi rant uğruna şikayet ediyorlar. Elbette boyun eğmeyeceğiz. Bu projemizi engellemeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikGençlik Merkezi Alembeyli Köy Okulunu Ziyaret Etti
Sonraki İçerikŞAHİNER, “AMAÇLARI SUNGURLU’YA HİZMETİ ENGELLEMEK”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz