KENTPARK’A KAFETERYA, ŞEHİR PARKINA NİKAH SALONU YAPILACAK

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, katıldığı bir canlı yayın programında Sungurlulara müjde verdi. Kentpark’a kafeterya yaptıracağını söyleyen Başkan Şahiner, ayrıca şehir parkının yanında bulunan eski binaya nikah solunu yapacaklarının müjdesini verdi.

“MAYIS AYINDA HİZMETE GİRECEK”

Geçtiğimiz günlerde bir kanalın canlı yayın programına katılan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bu zaman kadar yaptıkları çalışmaların yanı sıra 2020 yılında yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Sunguroğlu Mahallesi Kentpark içerisinde yaklaşık 600 metrekare inşaat alanına sahip bir adet kafeterya yapacaklarını söyleyen Başkan Şahiner, “İhalemiz yayınlandı. Mayıs ayı içerisinde inşallah Sungurlulu hemşehrilerimizi hizmetine girecektir” dedi.

“MODERN BİR NİKAH SALONU YAPACAĞIZ”

Ayrıca Şehir parkının yanında bulunan eski binanın tadilatını yaptıklarını söyleyen Başkan Şahiner, “Sungurlu’da düğün salonu sıkıntımız var. Buraya çok güzel, Sungurlu’ya yakışır bir şekilde Nikah Salonu yapacağız. Sungurlu’ya modern bir nikah salonu kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

Sponsor

“VERİLEN SÖZÜN TUTULMASINI İSTİYORUZ”

Spor Bakanımız, 31 Mart seçimlerinden önce geldiği ilçemizde Sungurlulara yüzme havuzu ve spor tesisi sözü verdi. Spor Bakanımız Sungurlulara verdiği sözü tutarsa, Akçalı dediğimiz alanda, yaklaşık 20 dönüme yakın bir yeri tahsis edeceğiz. Yerini vereceğimiz gibi aracını, gerecini de ben vereceğim. Hafriyatını ben yapacağım. İnşallah verilen söz tutulur da Sungurlu’ya yüzme havuzu ve spor tesisi kazandırılır” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikABANUZOĞLU SELAMET DERNEĞİ SUNGURLU TEMSİLCİSİ OLDU
Sonraki İçerik10Gbps İnternet 55 Dolar!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz