Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem Son Dakika

KELİMELERİN KİFAYETSİZ KALDIĞI AN! BU HABERE BAŞLIĞI SİZ ATIN

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in yaşaması için elinden geleni yaptığı 3 yaşındaki çocuk, Çorum’da kalp rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 3 yaşındaki çocuğun cinsel istismara uğradığı tespit edildi.

Olayla ilgili gözaltına alınan anne ve birlikte yaşadığı erkek arkadaşı tutuklandı.Çorum’da doğuştan kalbinin yarısı olmayan 3 yaşındaki R.E.Ş. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner sahip çıkmış, minik çocuğun yaşaması için ameliyat masraflarını üstlenmişti. Minik çocuk İstanbul’da özel bir hastanede ameliyat olmuş, tekrar sağlığına kavuşmuştu.

KİMİSİ YAŞATMAK İÇİN ÇABALAR, KİMİSİ CANİCE ÖLDÜRÜR

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in yaşatmak için verdiği mücadele tam amacını ulaşmışken, 3 yaşındaki R.E.Ş. adlı çocuk yaşadığı kalp rahatsızlığı nedeniyle önceki gün tekrar hastaneye kaldırıldı. Talihsiz çocuk Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Doktorların yaptığı incelemede çocuğun cinsel istismara uğradığı şüphesi üzerine polise haber verildi. Bunun üzerine polis ekipleri anne Z.B.Y ve birlikte yaşadığı erkek arkadaşı B.Ç.’yi gözaltına aldı.

Emniyetteki sorgularının ardından “Nitelikli kasten adam öldürme ve ölümle neticelenen çocuğa karşı cinsel istismar” istismar suçlarından adli makamlara sevk edilen anne ve erkek arkadaşı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili İçerikler

Köylerde Hasar Tespit Çalışmaları Sürüyor

Safa Özhazinedar

Perşembe Pazarı Eskisi Gibi Kendi Yerinde Kurulacak

Safa Özhazinedar

10 Dilimli Kavun Sandıktan Çıktı

Safa Özhazinedar

HAYDİ SUNGURLU MAÇA

Safa Özhazinedar

ERYİĞİT, “BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN”

Safa Özhazinedar

Bakkallar Odasından Üyelerine Raf Etiketi

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar