-0.6 C
Sungurlu
01/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemKELEPİRCİOĞLU, VALİ ÇİFTÇİYE DESTEK ZİYARETİNE KATILDI

KELEPİRCİOĞLU, VALİ ÇİFTÇİYE DESTEK ZİYARETİNE KATILDI

İskilipli Atıf Hoca'nın 95. anma törenine katıldığı için bazı siyasiler ve basın yayın organları tarafından eleştirilere maruz kalan Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’ye bir destekte Ziraat Odaları başkanlarından geldi. Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan başkanlığında ilçe Ziraat Odası başkanları Vali Mustafa Çiftçiyi makamında ziyaret etti.

- Google Reklamı -

İskilipli Atıf Hoca’nın 95. anma törenine katıldığı için bazı siyasiler ve basın yayın organları tarafından eleştirilere maruz kalan Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’ye bir destekte Ziraat Odaları başkanlarından geldi.
Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan başkanlığında ilçe Ziraat Odası başkanları Vali Mustafa Çiftçiyi makamında ziyaret etti.


Sayan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “İskilipli Atıf Hocanın anma programına katılımından dolayı Sayın Çorum Valimiz Mustafa Çiftçi’yi destekliyoruz ve milletin değerlerine sahip çıkılan her çalışmanın yanında olduğumuzu kamuoyuna duyuruyoruz” dedi.
Ziyarete Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Bayat Ziraat Odası Başkanı Mustafa Yıldırım, Boğazkale Ziraat Odası Başkanı Ahmet Meteoğlu, Dodurga Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Göker, İskilip Ziraat Odası Başkanı Seyfullah Mücait Şahin, Kargı Ziraat Odası Başkanı Ali Ercan Tokmak, Laçin Ziraat Odası Başkanı Duran Çardaklı, Mecitözü Ziraat Odası Başkanı Satılmış Köse, Osmancık Ziraat Odası Başkanı Ali Osman Şahiner, Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, Uğurludağ Ziraat Odası Başkanı Davut Saygı ve Ortaköy Ziraat Odası Başkanı Ramazan Topcu katıldı.

Mehmet Sayan, İskilipli Atıf Hoca’nın 95. anma törenine katıldığı için bazı siyasiler ve basın yayın organları tarafından eleştirilere maruz kalan Vali Mustafa Çiftçi’yi sonuna kadar desteklediklerini söyledi.

- Advertisement -

Devletin valilerinin milletin değerlerine karşı hassasiyet göstermeleri gerektiğini belirten Sayan, “Özellikle manevi değerlerimize karşı saldırmayı marifet bilenler, zaman zaman böyle çıkışlar yapmaktalar. Devletin valilerinin milletin değerlerine karşı hassasiyet göstermeleri önemlidir ve de gereklidir” diye konuştu.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin Çorum halkı ile bütünleştiğini ifade eden Sayan, “Göreve geldiği gün itibariyle inancını, sevgisini ve azmini tüm çorum halkına çıkarsız, menfaatsiz hissettiren, halkı ile hemhal olan, tevazu ve devlet ciddiyetini bir arada tutabilen, kapısı ve gönlü milletine açık, Sayın Valimiz Mustafa Çiftçi’yi de Çorum halkı Allah sizi aynı duygularla seviyor. Bu sevgiyi de zihni ince, ruhu kirli, maksadı popilizim olan kimseler anlayamaz” ifadelerine yer verdi.

Vali Çiftçi’nin Çorum çiftçine verdiği destekleri Çorum Ziraat Oda başkanları olarak gayet iyi bildiklerini açıklayan Sayan, “Çorum tarımının kalkınması için elinden gelen her türlü fedakarlığı esirgemeyen Sayın Valimizin çiftçi temsilcileri olarak her zaman yanında olduğumuzu bildiriyoruz” şeklinde konuştu.

- Google Reklamı -

Bölücü ve ayrıştırıcı açıklamalardan kaçınılmasını isteyen Sayan, “Çorum’un hassasiyetini bilen herkesten ricamız, birlik ve beraberliğimize zarar verici beyanlardan kaçınılmasını ümit ediyoruz” dedi.

Vali Mustafa Çiftçi’nin yaklaşımının doğru olduğuna işaret eden Sayan, “Sayın Valimize, milli ve manevi değerlerimize karşı gösterdiği hassasiyet ve yönetim anlayışından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7582
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu