Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Kelepircioğlu, “Milli Şairimiz ülke ve millet sevdasıyla tüm insanımıza ilham kaynağı oluyor”

Sungurlu Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, Mehmet Akif Ersoy’un 83. ölüm yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Oda Başkanı Kelepircioğlu mesajında; “Vatan-millet sevgisinin, bağımsızlık ve hürriyet mücadelesinin en güzel ifadesi olan İstiklal Marşını Türk milletine hediye eden milli şairi rahmetle andıklarını belirterek, “İstiklal mücadelemizin ölümsüz destanı, dün olduğu gibi bugün de milletimizin ortak sesi olan İstiklal Marşımızın ruhunu, genç nesillerde yeniden diriltme ve yaşatma zamanıdır. Milletimizi meydana getiren fertler olarak, bize armağan edilen bu eşsiz mısralardaki kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhunu, bu duygu birliğini ilelebet muhafaza etmeliyiz.

Çanakkale’yi ve Kurtuluş Savaşını eserleriyle destanlaştıran; maneviyatıyla, ülke ve millet sevdasıyla tüm insanımıza ilham kaynağı olan büyük şair, fikir ve eylem adamı Mehmet Akif Ersoy’u tüm milletimiz adına, rahmetle, minnetle anıyorum.” dedi.

İlgili İçerikler

İl Genel Meclisi Turizm Komisyonu Üyelerinden Sungurlu Belediyesini Ziyaret

Safa Özhazinedar

Sungurlu Yoluna EDS Kurulacak

Safa Özhazinedar

Mert İlbars Gümüş Madalya Kazandı

Safa Özhazinedar

Dezenfektan Ve Temizlik Malzemesi Desteğinde Bulundular

Safa Özhazinedar

Nüfusumuz Yine Azaldı

Safa Özhazinedar

Belediyeden Bayram Şöleni

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar