Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Kelepircioğlu, “Kandile Kavuşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Kelepircioğlu, “Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz ‘in doğumu vesilesiyle kutladığımız bir Mevlid Kandil’ine daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın mübarek Mevlid Kandilini tebrik ediyor, bu gecenin başta, ilçemize, ülkemize, Müslüman âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah’tan diliyorum. Bu geceyi kutlarken peygamberimizi daha iyi anlamak gerekmektedir.

 

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) sadece bir kavme veya millete değil, bütün insanlığa peygamber olarak gönderilmiştir. O’na iman etmenin, O’nun ümmeti olmanın ve O’nu sevmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Mevlid Kandili’nin tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Aşutoğlu , “Emeği Geçen Herkese Teşekkürler”

Safa Özhazinedar

ŞAHİNER’DEN YÜZ YÜZE EĞİTİM MESAJI

Safa Özhazinedar

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,  Kırım Kongo Kanamalı hastalığıyla ilgili vatandaşların bilinçlendirilmesi amacıyla bir mesaj yayınladı.

Safa Özhazinedar

ŞAHİN; “BAŞIMIZ SAĞOLSUN, VATAN SAĞOLSUN, ZALİMLERE, HAİNLERE LANET OLSUN”

Safa Özhazinedar

Keyvan Veteriner Kliniği Hizmete Başladı

Safa Özhazinedar

Şahin, “Cumhuriyetimizin 96. Yılı kutlu olsun”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar