Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Siyaset

Kelepircioğlu Gövde Gösterisi Yaparak Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi

Ak Parti İlçe binasında yapılan Aday adaylığı açıklamasına Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kadın kolları başkanı Hamide Uzun , Gençlik Kolları Başkanı Rıfat Sarıyerli, önceki dönem ilçe başkanları, ilçe yönetimi ve çok sayıda partili katıldı.

Sungurlu’ya yapılan yatırımlar hakkında bilgi vererek sözlerine başlayan Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi Belediye Başkanlığına aday adaylarına başarılar diyerek, ilçe teşkilatı olarak her adayımıza eşit mesafede olacaklarını söyledi. Özkan, Ak Parti’den Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Ramazan Kelepircioğlu’na başarılar dileyerek tebrik etti.
Ak Parti Sungurlu Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Kelepircioğlu ise, “Bugün burada sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyduğumu da ifade etmek istiyorum. Sungurlu’nun daha da gelişmesi ve hak ettiği değere kavuşması için benimle aynı duyguları paylaşan, Sungurlu’nun geleceği için hayaller kuran, değerli dava arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Çıktığımız bu yolda, yapmamız gerekenleri birlik ve dirlik içinde sizlerle başarabileceğimize, inancım sonsuzdur. Bunun için yola çıktığımızın da farkındayım. Her insanın doğup büyüdüğü yere karşı sorumlulukları vardır. Sungurlumuzun, havasını teneffüs eden, ekmeğini yiyen, sokaklarında büyüyen herkesin, bu şehir için hayalleri ve yapmak istedikleri mutlaka vardır” dedi.

Kelepircioğlu Gövde Gösterisi Yaparak Belediye Başkan  Aday Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi » Sungurlu Haber

Amacımız, ilçemize siyaset üstü bir hizmet anlayışı sunmaktır diyen Kelepircioğlu, “Yıllardır çözülemeyen sorunlarını çözmek, üretimi arttırmak, daha gelişmiş bir ilçe olmak için hep birlikte gayret ve azimle çalışmaktır. Biz bu şehre sevdalıyız, Sungurlumuzu yol üstü uğranılan bir şehir görünümden uzak, bulunduğu bölgede varlığını hissettirecek, yapacağımız çalışmalar ile adından söz ettiren daha zengin, refah seviyesi yüksek bir ilçe haline getirebilmek için belediye başkanlığı aday adaylığına talip oldum” diye konuştu.
Başarılı bir belediye başkanıyla Sungurlu’nun kazanacağı çok şey vardır. Bunun inancı içerisindeyim. Herkese hitap edecek, gayret ve samimiyetle insanların umut ve beklentilerini boşa çıkartmayacağız diyen Kelepircioğlu, ” Dürüst, ahlaklı, uzlaştırıcı, birleştirici ve bütünleştirici bir tarzla, siyasi çekişmelere aldırış etmeden, özgür iradeyle farklı görüş ve düşünceleri de alarak ortak akılla daha güzel işlere imza atacağımız bilinci içerisinde olacağımı bilmenizi isterim. Biz belli bir kesimin değil herkesin başkanı olacağız. Bizler herkesi aynı muhabbetle karşılamak, çok çalışmak, adil olmak, Sungurlu’yu durağanlıktan alıp daha ileriye taşımak için yola çıktık.

Kelepircioğlu Gövde Gösterisi Yaparak Belediye Başkan  Aday Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi » Sungurlu Haber

Siyasi tecrübe ve birikimlerimle emanetin gerçek sahibi halkımıza ve Sungurlu’ya hizmet aşkı en büyük hedefimiz olacaktır” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Şahiner, Gençlerle Bir Araya Geldi

Safa Özhazinedar

MHP’den Hastane Yönetimine Ziyaret

Safa Özhazinedar

Milletvekilleri Partililerle Bayramlaştı

Safa Özhazinedar

Erdoğan’dan Teşkilatlara Sert Uyarı

Safa Özhazinedar

Cumhurbaşkanı Çorum’a Geliyor

Safa Özhazinedar

AK Parti’nin Yapamadığı Demiryolunu Biz Yapacağız

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar