KELEPİRCİOĞLU, DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Sponsor

Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Ekim ve dikim dönemi yaşadığımız, çiftçinin toprakla buluştuğu ve kaynaştığı bu özel günümüzü kutluyorum diyen Kelepircioğlu, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününün çiftçilik mesleğine ve sorunlarına tüm dünyada farkındalık oluşturmak amacıyla kutlandığına değinerek “Bu günde, gerçekleştirilecek çeşitli faaliyetlerle dünyanın her tarafında tarımsal üretim yaparak, insanlığın ihtiyaç duyduğu gıda maddeleri üretimini gerçekleştiren çiftçilik mesleğinin, toplum için taşıdığı önemin ortaya konulması, tarımın dolayısıyla çiftçilik mesleğinin sorunlarına çare bulunabilmesi kısacası sorunlarımızı anlatabilmemiz için çok önemli bir gün. Bizde mesleki sorunlara kamuoyunun dikkat çekmesi için önem gösteriyoruz “ ifadelerini kullandı.

Çiftçiye ve çiftçi kuruluşlarına güvenilmesi gerektiğini belirten Kelepircioğlu “İster politikacı, ister sade bir vatandaş olarak, gıda güvenliğimiz ve geleceğimiz için çiftçimize ve çiftçi kuruluşlarına güvenelim. Bu ülkenin kendi kaynaklarıyla yarınlara taşınacağını, sosyal refaha ulaşacağını ve kalkınacağını unutmayalım. Bu vesileyle tüm Sungurlu ve ülke çiftçisinin bu özel günlerini kutlar, alın terlerinin karşılığını almasını dilerim” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikYOL DEMEYE BİN ŞAHİT LAZIM…KAZAYA DAVETİYE ÇIKARIYOR…
Sonraki İçerik“TÜM KÖY YOLLARI KÖSTEBEK YUVASINA DÖNDÜ”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz