Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Kelepircioğlu, “Cumhuriyet, şanlı tarihimizdeki yeniden dirilişin adıdır”

Kelepircioğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Değerli hemşehrilerim, bugün kuruluşunun 96. yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyet, şanlı tarihimizdeki yeniden dirilişin adıdır. Milletimizin ortak iradesi ve büyük bir iman gücü ile mücadele ederek kazandığı bir bağımsızlık ve özgürlük zaferidir. Cumhuriyeti yaşatmak, yüceltmek en büyük vazifemizdir. Milli iradenin ve demokrasinin en büyük teminatı olan, Cumhuriyetimizi kuran Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını; saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Bugün bize miras bırakılan bu destansı tarihe ve Cumhuriyetimize sadakatle sahip çıkıyoruz. Bizden istendiği gibi Türk istiklalini ve Türkiye Cumhuriyetini ilelebet koruyacak ve daima ileriye taşıyacağız.

Milletimizin birlik ve bütünlüğü karşısında hiçbir hain emel ve hiçbir bölücü güç Cumhuriyetimize zarar veremeyecek, Türk Milleti’nin güçlü iradesi karşısında tutunamayacaktır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, tüm vatandaşlarımıza sağlık ve huzur dolu günler diliyorum” dedi.

İlgili İçerikler

Şahin: Rıza Zarrap üzerinden TÜRKİYE ye parmak sallamak ne Amerikanın nede bir başkasının haddine değildir.

Safa Özhazinedar

Kaymakam Gözen Sazı Eline Aldı…

Safa Özhazinedar

“KAHRAMANLARA VEFA”

Safa Özhazinedar

25 Kursiyer Sertifika Aldı

Safa Özhazinedar

3 Puan Uzatmada Geldi

Safa Özhazinedar

Eski Hükümlü, Devlet Desteğiyle İş Yeri Açtı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar