Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

KAZANAN DOSTLUK OLDU

Ev sahibi ekip Sungurlu Belediye Spor Canlar 19 taraftarlar grubu karşılaşma öncesinde Yozgat Belediyesi ve Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan’a çiçek verdiler.

KAZANAN DOSTLUK OLDU » Sungurlu Haber

“ŞAMPİYONLUK YOLUNDA BAŞARILAR DİLEDİLER”

Arslan ve Yozgatspor taraftarlarına Sungurlu Belediye Spor kaşkolü hediye eden Canlar 19 taraftarlar grubu üyeleri kırmızı siyahlı taraftarlar ile birlikte hatıra fotoğrafı çekinirken Yozgatspor’a da şampiyonluk yolunda başarılar dilediler. Karşılaşmadan hangi takım galip ayrılırsa ayrılsın dostluğun kazanacağını dile getiren Canlar 19 taraftarlar grubu üyeleri sporun kardeşlik olduğunu Sungurlu Belediye Spor ve Yozgatspor taraftarlarının her zaman kardeş kalacaklarını söylediler.

TAKIMLAR TRİBÜNLERE EL ELE GİTTİ

Sungurlu Belediye Spor-Yozgatspor 1959 FK karşılaşması öncesinde iki takım taraftarları karşılıklı olarak centilmence rakip takımlar için tezahürat etti. Maç seremonisi sonrasında Yozgatspor taraftarları Sungurlu Belediye Spor ve Yozgatspor 1959 FK oyuncularını tribüne çağırdı. Bu çağrıya sessiz kalmayan her iki takım oyuncuları da elele tribünlere giderek taraftarları alkışladı.

KAZANAN DOSTLUK OLDU » Sungurlu Haber

KARŞILAŞMA SONRASI GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Zorlu 90 dakika sonrasında Sungurlu Belediye Spor taraftarlar Yozgatsporlu oyuncuları kırmızı siyahlı taraftarlar ise Sungurlu Belediye Spor oyuncularını tribünlere çağırarak alkışladılar. Sungurlu Belediye Spor yöneticileri ise başta Arslan olmak üzere tüm Yozgatspor yönetimini ve taraftarları aldıkları galibiyet için tebrik ederek Yozgat’a uğurladı.

İlgili İçerikler

“Gazetecilerimiz toplumun gören gözü, duyan kulağı olarak görev yapmaktadırlar”

Safa Özhazinedar

Sungurlu Bayrama Hazırlanıyor

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Ramazan Ayı Öncesi Denetimler Arttı

Safa Özhazinedar

Park, Bahçe, Metruk Bina ve Mezarlıklar Didik Didik Arandı

Safa Özhazinedar

Uslu, İstihdama Yönelik Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi

Safa Özhazinedar

Çocuklar Ebeveynlerine Trafik Karnesi Verecek

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar