KAYMAKAMLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLENECEK

Sponsor

Sungurlu’da Kamu Kurum ve Kuruluşlar arası ‘Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası’ düzenleneceği bildirildi.

Yapılan açıklamada; “İlçemizde sporu sevdirmek, kamu kurum ve kuruluşları arasında iletişimi güçlendirmek, sporseverlerin kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla Kamu Kurum ve Kuruluşlar arasında Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası planlanmaktadır. Turnuvaya katılmak isteyenlerin 10 Aralık 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar listeleri Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne teslim edilmesi” istendi.

Sungurlu’da Kamu Kurum ve Kuruluşlar arası ‘Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası’ düzenleneceği bildirildi. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikOTOMOBİL ŞARAMPOLE DÜŞTÜ
Sonraki İçerikMİNARENİN KÜLAHI FIRTINA NEDENİYLE YIKILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz