KAYMAKAM OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesinde inşaat alanını inceledi. Daha sonrasında ise Görmüş, Baktat fabrikasını ziyaret etti.

kaymakam görmüş osb fabrika baktat
Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesinde inşaat alanını inceledi. Kaymakam Fatih Görmüş, İlçe Kaymakam Refiki Ayşegül Ede ile birlikte Sungurlu Organize Sanayi Bölgesinde yapımı süren, tamamlandığında sanayi faaliyeti sürdürecek olan inşaat alanını yerinde inceledi.

KAYMAKAM GÖRMÜŞ BAKTAT’I GEZDİ

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesinde inşaat alanını inceledi. Daha sonrasında ise Görmüş, Baktat fabrikasını ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, Baktat fabrikasını ziyaret etti.
Kaymakam Fatih Görmüş’e ziyaretleri sırasında Kaymakam Refiki Ayşegül Efe eşlik etti.
Ziyarette Kaymakam Görmüş fabrika yetkililerinden bilgi aldı.

Sponsor
Önceki İçerikBİ SİGORTA ACENTELİĞİ SUNGURLU’DA HİZMETE GİRDİ
Sonraki İçerikESNAFA YAPILACAK DESTEK VE KİRA YARDIMINDAN YARARLANABİLECEKLER BELİRLENDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz