KAYMAKAM GÖRMÜŞ’ÜN KÖY ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, Türkhacılarhanı Köyüne yapımı süren Camiide birtakım incelemelerde bulunarak köy muhtarından bilgi aldı.

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, Türkhacılarhanı Köyüne yapımı süren Camiide birtakım incelemelerde bulunarak köy muhtarından bilgi aldı.

Daha sonra Karaoğlu Köyüne geçen Kaymakam Görmüş, köy muhtarı ve sakinleriyle bir araya gelip sohbet etti.Son olarak Demirşeyh köyünü ziyaret eden Kaymakam Görmüş, köy muhtarından yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyaretlerde Kaymakam Görmüş’e, İlçe Jandarma Komutanı Görkem Güncan, Ak parti ilçe Başkanı Metin Özsarı, il genel meclis üyeleri Mehmet Kaplan, Alaaddin Tosundereoğlu ve komşu köy muhtarı eşlik etti.

Sponsor
Önceki İçerikCUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: 2023’TE AY’A GİDECEĞİZ
Sonraki İçerik2 KİLOGRAM ESRAR MADDESİ ELE GEÇİRİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz