Kaymakam Görmüş’ten Sürücülere Emniyet Kemeri Uyarısı

Sponsor

Sungurlu’da Ankara-Samsun karayolu üzeri Bölge Trafik İstasyon amirliği önünde emniyet kemeri uygulaması yapıldı. Bölge Trafik İstasyon Amirliği önünde yapılan uygulamada Kaymakam Fatih Görmüş, sürücülere trafik kurallarına, emniyet kemeri takılması ve yayalara öncelik tanıma konularında hatırlatmalarda bulundu.

Uygulamaya İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, İlçe Jandarma Komutanı Görkem Güncan, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam, Belediye Başkan yardımcısı Sakine Sarıyüce, Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetçi, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim kurulu üyesi Ali Balku, Zabıta Müdürü Kemal Karaman ve polis ve jandarma ekipleri katıldı.

Sürücülerle ve trafik personeli ile bir süre sohbet eden Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, trafik haftası kapsamında önümüzdeki hafta boyunca özellikle okullarda trafik etkinliklerinin gerçekleştirileceğini, bu konuda kamuoyunun bilgilendirilmeye devam edileceğini belirtti. Kaymakamı Görmüş son olarak trafikte yaya önceliğine, emniyet kemeri kullanımına ve diğer trafik kurallarına dikkat çekerek, herkesi kurallara uymaya davet etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“SUNGURLU’NUN SU PROBLEMİ VARKEN, O HAVUZ NASIL DOLACAK?“
Sonraki İçerikIŞIKTA BEKLEYEN OTOMOBİLE TIR ÇARPTI : 2 YARALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz