KAYMAKAM GÖRMÜŞ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş ilçede okul ziyaretlerini sürdürüyor.

Kaymakamı Fatih Görmüş beraberinde Kaymakam Refiki Ayşegül Efe ile birlikte ilçemizde bulunan Bölükbaşıoğlu Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi, Halk Eğitim Merkezi ve ASO, Sungurlu Sunguroğlu Mes. ve Tek. Anadolu Lisesini ziyaret edip, okul müdürlerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Sungurlu Kaymakamı Fatih ilçemize bağlı köylerde ziyaret ve incelemelerde bulunmaya devam ediyor.

Sponsor

Kaymakam Fatih Görmüş beraberinde Kaymakam Refiki Ayşegül Efe ile birlikte, Çadırhöyük ve Bağdatlı Köylerini ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini dinledi ve incelemelerde bulundu. Kaymakm Görmüş daha sonra Yörüklü Köyüne geçerek Çorum İl Özel İdaresi tarafından, Ergülü Baba Camisi etrafında yapılan çalışmaları yerinde inceledikten sonra Yörüklü Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret etti.

Sponsor
Önceki İçerikWHATSAPP ÖZEL MESAJLARI GOOGLE İLE PAYLAŞMIŞ
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA AŞILAMA BAŞLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz