KAYMAKAM GÖRMÜŞ KAMYONCU ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Kaymakam Fatih Görmüş, S.S. 28 No’lu Sungurlu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif’ini ziyaret etti.

Sponsor

Kaymakam Fatih Görmüş, S.S. 28 No’lu Sungurlu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif’ini ziyaret etti.

Kooperatif Başkanı Veysel Kocabaş, Kaymakam Görmüş’e kooperatifle ilgili bilgiler verdi. Kooperatifin amacının ortaklarının hak ve çıkarlarını korumak olduğunu belirten Kooperatif Başkanı Kocabaş, Kaymakam Görmüş’e, yaşadıkları sorunları anlattı.

Kocabaş, özellikle TM Ofisinden destek beklediklerini, yine her türlü nakliye işine ihtiyaç duyan firma ve vatandaşlardan kendileri ile iletişime geçip, kendileri aracılığı ile taşımacılık yapılması talebinde bulundu. Kaymakam Görmüş yaptığı açıklamada Kooperatife her türlü desteği vereceklerini, bu talepleri muhataplarına ileteceklerini dile getirdi. Kooperatif üyelerinin yaptığı taşımacılık işinin zor olduğunu, riskleri ve sabit masraflarının çok olduğunu bildiğini belirten Kaymakam Görmüş, bütün kooperatif üyelerine kolaylıklar diledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAYRAK VE MEŞALELERLE YÜRÜDÜLER
Sonraki İçerikSungurlu’ya 1 Uzman,17 Pratisyen Hekim Kadrosu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz