KAYMAKAM GÖRMÜŞ ÇELTİK HASADINI İNCELEDİ

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, İlçede çeltik ekilen tek köy olan Kula Köyü’nde çeltik hasadını yerinde inceledi.

İlçeye bağlı Kula Köyü’nde arazisine çeltik eken Muhtar Erdal Altuntaş isimli çiftçi, ilk çeltik hasadını yaptı. Bu sene hasadın geçen seneye oranla daha iyi olduğunu belirten Altuntaş, bugün itibariyle sezonun ilk hasadını almaya başladığını, kendi biçerdöveriyle arazisini biçeceğini söyledi.

Beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam, Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Musab Altun, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli Doğan Yazdıç ve Kenan Kocaman ile birlikte Kula Köyü’ndeki çeltik hasadını yerinde inceleyen Kaymakamı Fatih Görmüş, hayırlı ve bereketli bir hasat olması dileklerinde bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikModifiye Araç Tutkunları Osmancık’ta Buluştu
Sonraki İçerikİTFAİYECİLERE PASTALI KUTLAMA
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz