Kaymakam Ataman Pazarda Denetimde Bulundu

Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam vekili Yunus Ataman, ilçemizde kurulan perşembe pazarını ziyaret ederek denetimde bulundu.

Sponsor

Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam vekili Yunus Ataman, ilçemizde kurulan perşembe pazarını ziyaret ederek denetimde bulundu.

Covid-19 tedbirleri kapsamında alınan tedbirlerin uygulanması ile ilgili gördüğü eksiklikler hakkında ilgili birimlere gerekli talimatları veren Kaymakam Ataman, salgının ilçemizde yayılmasının engellenmesi noktasında alınan tedbirlerin titizlikle uygulanmasının hayati öneme sahip olduğunu belirterek Cumartesi kurulacak pazar için tespit edilen eksikliklerin bir an önce çözülmesi talimatı verdi.Pazaryeri denetimlerini tekrarlayacağını ifade eden Ataman, pazar esnafının sorunlarını dinledikten sonra denetimini tamamladı.

Sponsor
Önceki İçerikKaymakam Ataman Yeni Cezaevini İnceledi
Sonraki İçerikDENETİM NOKTASINI ZİYARET ETTİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz