Kayıbeyi, MHP’den Aday Adaylığını Açıklayacak

Sponsor

2019 Yerel Seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisinde Aday Adayları şekillenmeye başladı.

Uzun süre Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilat Başkanlığı görevini yürüten Kayıbeyi, son dönemde Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. Adem Mutlu Kayıbeyi(Kayımcak) geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabı üzerinden İlçe Teşkilatındaki görevinden istifa ettiğini duyurmuştu.

Adem Mutlu Kayıbeyi’nin önümüzdeki günlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Aday Adaylığını açıklayacağı öğrenildi. Kayıbeyi ayrıca MHP İlçe Yönetim Kurulu ve Ülkü Ocakları Kurucu Üyeliğinde bulunmuş, MHP Teşkilat Kurucularından olan Ağdereli Otobüsçü Hacı Abdullah Kayımcak’ın oğlu olan Adem Mutlu Kayıbeyi, Sungurlu halkının yakından tanıdığı bir isim.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAk Parti’de Özsarı Dönemi
Sonraki İçerikSorgun Belediyespor : 3 – Sungurlu Belediyespor : 0
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz