KAYAER VE GÜLER MUĞLA’DA

Sponsor

Sungurlu KYK personelleri Mustafa Kayaer ve Fetih Osman Güler gönüllü olarak yangın bölgesine gittiler. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde başlayan Orman yangınların söndürme ve soğutma çalışmalarına yardım etmek için gönüllü olarak kurumlarından yıllık izin kullanarak Muğla’da ekiplere destek oluyorlar.

KYK personeli Kayaer ve Güler, Muğla’da başlayan peş peşe yangın haberlerinden etkilendik, kurumumuzdan yıllık izinlerimizi kullanmak şartıyla izin alıp, doğruca Muğla’ya gittik, buradaki söndürme, soğutma ve arama kurtarma çalışmalarında etkin şekilde yer alıyoruz. İnşallah kısa sürede bu yangınların açmış olduğu yaraları birlik ve beraberlik içinde sarıp, tekrardan ormanlarımızı oluşturacağız dediler.

Sponsor
Önceki İçerikŞAHİNER, ‘VATANINI BIRAKIP KAÇAN DA NAMUS OLMAZ’
Sonraki İçerikAZERBAYCAN’IN 3’ÜNCÜ DESTEK EKİBİ SUNGURLU’DAN GEÇTİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz