-0.6 C
Sungurlu
03/06/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetKAYA: GENÇLERİMİZİN FİKİRLERİNİ DUYMAYA HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

KAYA: GENÇLERİMİZİN FİKİRLERİNİ DUYMAYA HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

- Google Reklamı -

Çorum Milletvekilli ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya’yı üniversiteli gençler mecliste ziyaret etti.

Oğuzhan Kaya, Türkiye’de çeşitli üniversitelerde okuyan Çorumlu gençleri gazi mecliste misafir etti.
Ziyarette gençlerin, büyüyen ve güçlenen bir ülkenin vatandaşları olduklarının bilinciyle geleceğe kendilerini en güzel şekilde hazırlaması gerektiğine dikkat çeken Kaya, “Sizlerden sadece hedeflerinize odaklanmanızı, ülkeniz, milletiniz ve kendiniz için hayal kurmaya devam etmenizi istiyorum çünkü biz, gençlerimizle ülkemizden başlayarak tüm dünyayı değiştirebileceğimize inanıyoruz” dedi.

“GENÇLERİMİZN SESİNİ DUYMAYA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR”

Siyasetçilerin daha çok gençlerin sesine kulak vermesi gerektiğine dikkat çeken Oğuzhan Kaya, “Genç arkadaşlarımızla, kardeşlerimizle fikir alış-verişinde bulunmak, güncel konularla ilgili konuşmak benim için çok önemli. Ülkemizde böyle buluşmalara, gençlerin seslerini, fikirlerini duymaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan bir dönemde olduğumuza inanıyorum. Yarınımızın teminatı gençlerimizi dinlemek gerek” diye konuştu.

- Advertisement -

Meclis çatısı altında gözlerinde öğrenme ve siyasete dahil olma ışığı taşıyan gençlerle bir arada olmanın keyfini yaşadığını ifade eden Kaya, “Üniversiteli gençlerimizle, kardeşlerimizle bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz inşallah” diye konuştu.

Oğuzhan Kaya, gençlerle tek tek ilgilenerek ziyaretleri için ayrıca teşekkür etti.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0984
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu