Kasım ayında doğan 422 öğrencinin doğum günü kutlandı

<p>İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 'Doğum Günümü Okulda Kutluyoruz' projesi kapsamında Kasım ayında doğan öğrencilerin doğum günleri kutlandı. İlçede, köy kasaba ve merkeze bağlı okullarda Kasım ayında doğan 422 öğrencinin doğum günleri kutlandı. Okula, veliye ve öğrenciye maddi yük olmadan gerçekleştirilen küçük organizasyonlarla büyük mutluluklar yaşanması sağlanıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Musatafa Eryiğit, "Doğum günü olan öğrencilerimizin doğum gününü en içten duygularımla kutlarken, Rabbimden sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum" dedi.</p> | Sungurlu Haberİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ‘Doğum Günümü Okulda Kutluyoruz’ projesi kapsamında Kasım ayında doğan öğrencilerin doğum günleri kutlandı.
İlçede, köy kasaba ve merkeze bağlı okullarda Kasım ayında doğan 422 öğrencinin doğum günleri kutlandı. Okula, veliye ve öğrenciye maddi yük olmadan gerçekleştirilen küçük organizasyonlarla büyük mutluluklar yaşanması sağlanıyor.
<p>İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 'Doğum Günümü Okulda Kutluyoruz' projesi kapsamında Kasım ayında doğan öğrencilerin doğum günleri kutlandı. İlçede, köy kasaba ve merkeze bağlı okullarda Kasım ayında doğan 422 öğrencinin doğum günleri kutlandı. Okula, veliye ve öğrenciye maddi yük olmadan gerçekleştirilen küçük organizasyonlarla büyük mutluluklar yaşanması sağlanıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Musatafa Eryiğit, "Doğum günü olan öğrencilerimizin doğum gününü en içten duygularımla kutlarken, Rabbimden sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum" dedi.</p> | Sungurlu Haberİlçe Milli Eğitim Müdürü Musatafa Eryiğit, “Doğum günü olan öğrencilerimizin doğum gününü en içten duygularımla kutlarken, Rabbimden sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum” dedi.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz