-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemKargın, ATT-DER'den İstifa Etti

Kargın, ATT-DER’den İstifa Etti

- Google Reklamı -

Can Kargın yaptığı açıklamada; “Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneğinin 22 Aralık’ta İzmir de gerçekleşen 8.Genel Merkez Olağan kongresine katılım sağladık. Öncelikle kongre sonucunda genel başkanlığı görevine seçilen değerli arkadaşım, kardeşim Abdullah Baltacı Başkanıma başarılar diliyorum. Ben hiç bir zaman doğru bildiğim yoldan şaşmadım. İnandığım değerlerden, kırmızı çizgilerimden ödün vermedim. Yeni oluşan genel merkez yönetiminde tasvip etmediğim, yeterli görmediğim, yanlış olduğuna inandığım, beraber yol yürümek istemediğim kişiler bulunmaktadır. Eski arkadaş mantığı ile yönetim oluşturulamaz. Bu benim şahsi görüşümdür. Herhangi bir ikileme fırsat vermemek ve tartışma yaratmamak adına 2013 yılından beri çeşitli kademelerinde görev aldığım, son olarak İl Başkanlığını yapmış olduğum Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneğinden istifa mı vermiş bulunmaktayım. 


İl başkanlığım döneminde, öncelikle beraber yola çıkmış olduğum değerli Çorum il yönetimi başta olmak üzere, desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Mesleğimiz ve meslektaşlarımız için mücadelemiz daha kapsamlı yeni bir oluşum ve projeler ile devam edecektir. Bu konuda önümüzdeki günler de ayrıca açıklama yapacağım.” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,1567
EUR
24,8129
GBP
28,8729
RUB
0,2834
CNY
3,2562
JPY
0,1661

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu