Kargın, ATT-DER’den İstifa Etti

Sponsor

Can Kargın yaptığı açıklamada; “Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneğinin 22 Aralık’ta İzmir de gerçekleşen 8.Genel Merkez Olağan kongresine katılım sağladık. Öncelikle kongre sonucunda genel başkanlığı görevine seçilen değerli arkadaşım, kardeşim Abdullah Baltacı Başkanıma başarılar diliyorum. Ben hiç bir zaman doğru bildiğim yoldan şaşmadım. İnandığım değerlerden, kırmızı çizgilerimden ödün vermedim. Yeni oluşan genel merkez yönetiminde tasvip etmediğim, yeterli görmediğim, yanlış olduğuna inandığım, beraber yol yürümek istemediğim kişiler bulunmaktadır. Eski arkadaş mantığı ile yönetim oluşturulamaz. Bu benim şahsi görüşümdür. Herhangi bir ikileme fırsat vermemek ve tartışma yaratmamak adına 2013 yılından beri çeşitli kademelerinde görev aldığım, son olarak İl Başkanlığını yapmış olduğum Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneğinden istifa mı vermiş bulunmaktayım. 


İl başkanlığım döneminde, öncelikle beraber yola çıkmış olduğum değerli Çorum il yönetimi başta olmak üzere, desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Mesleğimiz ve meslektaşlarımız için mücadelemiz daha kapsamlı yeni bir oluşum ve projeler ile devam edecektir. Bu konuda önümüzdeki günler de ayrıca açıklama yapacağım.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikMeteoroloji Saat Verip Uyardı: Tüm Yurt Balkanlardan Gelecek Soğuk Havanın Etkisine Girecek
Sonraki İçerikBenzin ve Motorine İndirim
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz