Kargın, “15 Temmuz Şehitlerimizi Saygıyla Anıyorum”

Sponsor

ATT DER Çorum İl Başkanı Can Kargın 15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ Terör örgütü tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan ve Millet iradesinin galip geldiği hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kargın mesajında; ‘’ 15 Temmuz Şehitlerimizi saygıyla anıyorum. Gazilerimizin ellerinden öpüyor, şükranlarımı sunuyorum. Keşke Rabbim bizlere de bu yüce mertebeleri nasip eyleseydi. Ülkemizi Milletimizi hainlerden koru Allah’ ım. Söz konusu vatansa canını düşünen soysuz köpektir.’’ İfadelerinde bulundu.
Kargın, 15 Temmuz sürecinde Başkent Ankara’ ya gönüllü olarak giden Çorum sağlık ekiplerinin başında bulunanlar arasındaydı.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu, “Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur”
Sonraki İçerikŞahin, “15 Temmuz Türkiye’nin çığlığıdır”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz