KARGI’DA 3.9 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

deprem sungurlu
Sponsor

Çorum’un Kargı ilçesinde 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi. AFAD’dan yapılan açıklamada depremin derinliğinin 11 km olduğu belirtildi.

Çorum'un Kargı ilçesinde 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi. AFAD'dan yapılan açıklamada depremin derinliğinin 11 km olduğu belirtildi. | Sungurlu Haber

Çorum Kargı’da korkutan bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)’dan alınan bilgilere göre, saat 12.51’de merkez üssü Çorum Kargı olan 3.9 büyüklüğünde deprem oldu. Depremin derinliği 11 km olarak ölçüldü.

Depreme ilişkin herhangi bir olumsuzluk ihbarı alınmadı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“TURKOVAC” SUNGURLU’DA UYGULANMAYA BAŞLANDI
Sonraki İçerikKUMAR OYNANAN İŞYERİNDE UYUŞTURUCU ÇIKTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz