Karayolları Ekipleri Yaralı Kartal Buldular

Sponsor

Karayolları Ekipleri Yaralı Kartal Buldular

Sungurlu Karayolları ekipleri Çorum-Ankara karayolu üzerinde yaralı Kartal buldular.
Kanadından yaralı olduğu için uçamayan ve yol kenarında yatan Kartal ile karşılaştıklarını belirten Karayolları ekipleri yaralı Kartal’ı hemen muhafaza altına alarak, Sungurlu Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne teslim ettiklerini söylediler.
İlçe Tarım Müdürü Hicabi Berişbek’te Sungurlu Karayolları ekiplerinin bu davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ederek, yaralı Kartal’a ilk müdahalenin kurum veterinerleri tarafından yapılarak, kurumuz ekipleri tarafından Çorum Belediyesi Barınağına teslim edileceğini söyledi.

Sponsor
KaynakSungurlunun Sesi
Önceki İçerikSosyal Medya Devlerine Zeytin Dalı Uyarısı
Sonraki İçerikUluslararası Buhara Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz