Karatekin Güven Tazeledi

Sponsor

Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda seçim heyecanı yaşandı. 4 adayın yarıştığı seçimlerde mevcut Başkan Hacı Karatekin güven tazeledi.
Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu’nda yapılan genel kurul, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Genel kurulda 4 liste başkanlık için yarıştı. 310 üyenin oy kullandığı seçimlerde kullanılan oyların 151’ini alan mevcut başkan Hacı Karatekin tekrar başkan seçilirken, Murat Ayyıldız 94 oy, Ömer Kermen 48 oy ve Tuncay Şahanlı 14 oy aldı. Seçimlerde 3 oyda geçersiz sayıldı.
Hacı Karatekin başkanlığında yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; İsmail Pozan, Mustafa Yüzübenli, Nesimi Kayretli, İsmail Uluzman, Ramazan Agagündüz ve Mehmet Çağlan

Sponsor
Önceki İçerikÇorum ve İlçelerinden Afrin Harekatına Destek Çığ Gibi Büyüyor
Sonraki İçerikŞahin; Milli Bekazımızı Sonuna Kadar Koruyacağız
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz