-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetKarapıçak Kurum ve Oda Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Karapıçak Kurum ve Oda Ziyaretleri Gerçekleştirdi

- Google Reklamı -

Milletvekili adayı Karapıçak, beraberinde MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin ve ilçe yöneticileriyle birlikte kamu kurumlarını ve oda başkanlarını ziyaret etti. Karapıçak, ziyarette Cumhur ittifakını anlattı.

Cumhur İttifakının önemine dikkat çeken Milletvekili Adayı Alparslan Karapıçak, Cumhur İttifakının Ülkücülerin sözü ve vazgeçilmezi olduğunu kaydetti.

– “Cumhur İttifakı Ülkücülerin Sözüdür ve Vazgeçilmezidir.!

- Advertisement -

Nedeni, Ülkücüler Liderlerinin Emrinde ve Sözünde.! Devlet ve Milletinin İzinde ve hizmetinde.! Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da Oyu ile Yanındadır.! diyen Karapıçak, “Niçin mi; Emperyalist ve Siyonist Batı Ortadoğu ve Asya bileşkeni Ülkeleri yeniden kendi menfaatlerine devşirmek ve sömürmek üzere kendi liderleri üzerinden saldırıya maruz bırakmış ve bazı Ortadoğu ve Arap ülkelerinde bu emellerine ulaşmıştır.! Arap baharı safsatası ile Ortadoğu’yu demokrasi ve insan hakları adı ile yeniden dizayn ederken, Birçok Arap ülkesine kendi liderleri üzerinden saldırmış ve bu liderleri kendi halkına katlettirmiştir.

Irak halkı Saddamı, libya Kaddafi’yi katletmiş , Mısır Mursiye sahip çıkmamış , lakin bu gün Saddama, Kaddafi’ye,Mursiye ve onlara ait dönemde ki huzura, güvene ve bolluğa hasret bırakarak kendilerine Arap dünyasını ve halkını diz Çökertme’yi başarmışlardır.

Ülkemizde de halkın iradesi ile iktidara gelmiş bir iradeyi operasyonlar ile darbeler ile toplumsal kalkışma denemeleri ile görünürde Sayın Recep Tayyip Erdoğan hedef tahtasın da olsa bile şahsının üzerinden aslında Türk Milletini diz çökertmeye çalışmış, 15 Temmuz hain darbesi ile bunu doruğa çıkarmıştır. Devlet Adamlığı , Yüksek Onur ve Feraseti ile Liderimiz Devlet Bahçeli takdire şayan öngörüsü ile bu oyunu görmüş, Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben disiplini ile oyunu bozmak üzere Devletin ve Milletin Bekası, İstiklal ve İstikbali adına Devleti temsil noktasında bulunanlara pazarlıksız, amasız ve fakatsız desteğini ilan etmiş ve oyunu bozmuştur.!

Velevki o günkü ahval ve şartlarda Devlet Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu da olsa Ülkücüler aynı fedakarlığı, basireti ve feraseti onun içinde göstereceği yakın siyasi tarihimizde emsalleri ile sabittir.!

- Google Reklamı -

Gerek içimizde fitneyi yeşertmeye çalışan bazı kripto artıkların manipülasyonu ile, Gerek AK parti içindeki bazı Kürtçü , siyasal islamcı ve kripto fetocuların ajitasyonu ile Ülkemiz ve Ülkücü Hareket için hayati öneme sahip 24 Haziran seçimlerinde Ülkücülerin Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a Oy vermeyeceğini ifade edenler, Bir taraftan Akp içindeki Türk’e ve Türklüğe düşman Kürtçü bölücü unsurların, Diğer taraftan millet ve milliyetten yoksun siyasal islamcı radikal milli fukaraların ve de yine Akp içindeki taca atılamamış fetocu paralel artıkların, Ülkücüler ve Cumhur ittifakı taraflarının içerisine sokmaya çalıştıkları fitne ve tefrikadan ibarettir.!

Bir taraftan Cumhurbaşkanının ülkücülere haiz geçmişte sarfettiği cümlelerden hareketle biz ülkücüleri can evimizden vurmaya kalkıp Devleti ve Milleti dize Çökertme’ye çalışanların safına katmaya çalışmaktalar, Diğer taraftan iktidarın içerisindeki paralel artıkları , bölücü dönme devşirmeler, siyasal islamcı milli fukaralar ülkücüleri hiçe sayarak, gözardı ederek, hakkını hukukunu teslim etmeyerek , liyakat ve ehliyetine güvenmeyerek Cumhur ittifakının baş sabote unsurları olarak hala iş ve görev başındadırlar ve bu fitneninde baş aktörleridirler.! Ve Devletin ve Milletin Bekası karşılığı hiç bir siyasal ve görevsel beklentisi olmayan Ülkücüleri tahrik ve tazyik ile Cumhur ittifakı ve Cumhurbaşkanı karşıtı gibi göstermeleri ihanetin ve dalaletin son perdesidir. İktidar sahipleri bu içerisinde ki güruhlara önemle ve aciliyetle önlem almalıdır.!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Milletvekili adayı Alparslan Karapıçak, ilçede kurum ve oda ziyaretleri gerçekleştirdi. | Sungurlu Haberleri

Tekrar önemle altını çiziyoruz ki, Biz Ülkücüler için liderinin sözü sözümüz, duruşu duruşumuzdur ve Desteğimiz; Bir gecede Irak, Libya , Mısır, Suriye, Filistin olmanın eşiğinden dönen, “Bizi kimlere bırakıp gidiyorsunuz?” diye haykıran Şamlı dedeye; Türkiye için dua etmeden seccademi kaldırmam” diyen Bosnalı teyzeye; “İki patik ördüm, köyüme ilk gelen Türk askerlerine vereceğim” diyen Ahıskalı geline; Ordumuza katılmak için ceketini satan Pakistanlı gence; Şehadet parmağını İsrailli askerlere uzatarak, “Bir gün gelecekler” diye ağlayan Gazzeli çocuğa… Kudüs’e, Baykal’a, Hazar’a, Tuna’ya, Fırat’a ve Nil’e… Türkmen dağına, Apşeron’a, Elbruz’a ve Erciyese,Ahlat’a, Urumçi’ye, Fergana’ya ve Tebriz’e… Velhasıl-ı kelam… Yürek bohçasında TÜRK MİLLETİNE ve DEVLETİNE dair ağıt ve umut taşıyan her yere, her sese, herkese. Umut olmuş Yüce Türk Devletine ve Milletinedir ve Devletine ve Milletine açılan iç ve dış savaş karşısında Millet iradesini temsil eden yöneticilerinedir: Desteğimiz ve Oyumuz Vesselam.!

Lakin Ülkücülerin Mecliste güçlü olması Milletin Ülkücülere vefa ve desteği ile orantılı olup ülkemiz ve devletimiz için çok ehemmiyet ve vebal taşımaktadır.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Milletvekili adayı Alparslan Karapıçak, ilçede kurum ve oda ziyaretleri gerçekleştirdi. | Sungurlu Haberleri

Bu yüzden diyoruz ki ” Şimdi Söz Millette Sıra Ülkücü Harekette İnşaallah. Sen istersen o bir hayal değildir.! Gayret bizden tevfik Allah’tan inancı ile ya nasip dedik çıktık yola.! Bir niyazımız vardı bizim kolay olanı değil zor olanı nasip et Ya Rabbim diye.! Kolaya asla talip olmadık, seçilecek kritik sıraya odaklandık, İnşaallah Rabbim Muradımızı niyazımızı kabul olup, 2.sıra Milletvekilliğini ve daha fazlasını çorumda Ülkücü Harekete ve Şehrimize kazandırmanın onurunu yaşatacak  bize.  Ülkücülerin ve şehri mübarek hemşehrilerimizin, temiz vicdanlarının, sarsılmayan yüreklerinin sesi ve temsilcisi olabileceksek nasip etsin mevlam bize.! Seçildikten sonra, tekrar yüzünüze bakabileceksem, yürek ve vicdanlarınızda yer alabileceksem, yüz ve vicdan karanız değil, yüz akınız olabileceksek nasip etsin Rabbim inşaallah bize.!  Aslolan seçmenken, bize vekalet şerefi düşmüşken, seçmenin kıymetini bilmezsem, derdi ile dertlenemezsem, sevinci ile sevinemezsem, onlara tepeden bakacaksam, hakaret edeceksem,fırçalıycaksam asla nasip etmesin bize.!

Seçileceğimiz makam bizi Cenab-ı Hakkın rızasından uzaklaştıracak ise, Bizi  Zülcelale kulluktan alıkoyacaksa, Bizi vicdanlarda,yüreklerde mahkum ettirecekse, bizi sevenlerden uzaklaştıracak ise asla nasip etmemesi dualarımla.! Ülkücülük ,liderimiz Devlet Bahçelinin vizyon ve misyonuna ayak uydurarak önce ülkem sonra partim sonra ben demektir. Ülkücülük kolaya talip olmak değil zoru başarabilmektir. Ülkücülük yıldızları hedefleyip onlardan biri olabilmektir diyor, Bizlere bu kutsal görevi tevdi eden ,şereflendiren Muhterem Genel Başkanımıza onun şahsında yüreğimize yürek katan ,Çorumun uç beyleri hesapsız dava adamları Çorum MHP İlçe başkanlarıma ve Aydınlık yarınlarımızın teminatı olan Ülkü ocakları il ,ilçe teşkilat başkanlarıma , ülkücü harekete yürekten bağlı yan kuruluşlarımızın kıymetli temsilci ve kurul üyelerine, Hesapsızca davasını ve teşkilatlarını bir adımda olsa ileri götürebilmenin endişesi içerisinde olan ve yüreğimize yürek katan cümle kadim ülküdaşlarıma, gönül dostlarıma, hemşehrilerime Kalb-i Şükran, Minnet ve Hürmet duygularımla teşekkür ediyor.. Mensubiyetinden her dem şeref ve onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinin Milletvekili adayı olmanın onuru ile Seçim satı mahalinde Parti ve Ülkü Ocakları teşkilatlarının ve kıymetli başkanlarımızın emrinde ve hizmetinde olduğumu hasseten belirtmek istiyorum. Ülkemiz ve Ülkücü Hareketimiz için olmakla-olmamak noktasındaki hayati öneme haiz 24 haziran seçimlerinin, önce Ülkemize,Milletimize, Partimize ve Davamıza sonra aileme ve şahsıma hayırlı başarılar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu