-0.6 C
Sungurlu
13/03/2023
Sungurlu HaberleriSpor“KARANTİNA BAŞLAYINCA SATRANÇ OYNA SUNGURLU”

“KARANTİNA BAŞLAYINCA SATRANÇ OYNA SUNGURLU”

Sungurlu Eğitim Gençlik Ve Spor Kulübü, ilçede satranç severler ve öğrenciler için ‘Karantina Başlayınca Satranç Oyna Sungurlu’ etkinliği düzenliyor.

- Google Reklamı -

Sungurlu Eğitim Gençlik Ve Spor Kulübü, ilçede satranç severler ve öğrenciler için ‘Karantina Başlayınca Satranç Oyna Sungurlu’ etkinliği düzenliyor.

SUNGURLU EĞİTİM SPORDAN SALGINLA MÜCADELEYE DESTEK

Sungurlu Eğitim Gençlik Ve Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Yeni koronavirüs (covid-19) tehdidi nedeniyle çok sayıda tedbir alınıyor. En büyük hedef, bu krizden en az hasarla ve sağlıkla çıkabilmek. Dünyadaki diğer ülkeler gibi Türkiye’deki tedbirler de salgın riski ortadan kalkana kadar uygulanacak. Bilim insanlarının bu süreçteki önerilerine uyulması, Sosyal temasın kaldırılması, sosyal mesafenin korunması, sosyal hareketliliğin azaltılması bu süreçte virüsün yayılma hızını, dolayısıyla yol açtığı tehdidi düşürecek en önemli etkenler olarak değerlendiriliyor” dendi.Zor ve sıkıntılı bu günlerde bile olsa zor şartlar da çocuklarımızın yanında bulunan, çalışmalarına devam eden “sungurlu eğitim gençlik ve spor kulübü” olarak satranç severler için, öğrencilerimizin de dersleri aksatmamak adına saat 21:30’da “Karantina Başlayınca Satranç Oyna Sungurlu” etkinliği düzenliyoruz diyen kulüp yetkilileri, “Bu konuda ufkumuzu açan Satranç Federasyonu sayın Gülkız Tülay’a, Çorum Satranç antrenörü Mesut hocaya ve büyük emek veren organizasyon yapmak için çalışan yöneticilerimiz Fırat Arslan, Gülistan Koşulan, Serkan Bingöl, Özge Arslan hocalarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

“TEDBİRLERE UYMA ZAMANI”

Zaman, bu tehdide karşı bilim dünyasının ve devlet yetkililerimizin önerilerine uyma zamanı diyen kulüp yetkilileri, “Zaman, dış dünya ile temasımızı asgariye indirme, sevdiklerimiz başta olmak üzere toplumumuzun tamamı için önerilen tüm tedbirleri uygulama zamanı.”

- Advertisement -

”ETKİNLİKLERİMİZE KATILMAK İÇİN NE YAPABİLİRSİNİZ?

Etkinliklerimize katılmak isteyenler sosyal medya hesaplarımızdan (https://instagram.com/sungurlu_egitim_spor… ) spor kulübümüzü takip ederek online satranç platformunda Sungurlu Eğitim Spor kulübüne katılmaları sağlanıp ve turnuvalarımıza ücretsiz bir şekilde kayıt olmaları sağlanacaktır. Kayıt için sosyal medya hesaplarından yardımcı olunacaktır. İleriki süreçte yardım ve destek bulduğumuz taktirde ödüllü yarışmalarımızla daha fazla kitleye hitap edip zamanımızı daha verimli bir şekilde geçirmemize yardımcı olmaya çalışacağız. Online turnuva adresimiz https://lichess.org/team/sungurlu-egitim-spor ‘Sağlıklı Kalın Sungurlu Eğitim Sporla kalın’

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!