-0.6 C
Sungurlu
02/06/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetKaraman Pazarda Vatandaşlarla Kucaklaştı

Karaman Pazarda Vatandaşlarla Kucaklaştı

- Google Reklamı -

İYİ Parti Çorum Milletvekili adayı hemşehrimiz Abdullah Karaman, Parti İlçe Teşkilatı ile beraber Pazar yeri esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Sohbet eşliğinde geçen ziyarette bazı esnaflar ve pazar yerine gelen vatandaşlar çok sıkıntı çektiklerini söyledi.

İYİ Parti Çorum Milletvekili adayı hemşehrimiz Abdullah Karaman, Parti İlçe Teşkilatı ile beraber Pazar yeri esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Sohbet eşliğinde geçen ziyarette bazı esnaflar ve pazar yerine gelen vatandaşlar çok sıkıntı çektiklerini söyledi. | Sungurlu Haberleri
Milletvekili adayı Abdullah Karaman pazar yeri ziyaretlerinde, pazarcı esnafının ve vatandaşların dertlerini dinlerken, Genel Başkan Meral Akşener’i iktidara getirmenin önemli olduğunu vurguladı. Her tezgahın başında pazarcı esnafı ve alışveriş yapanların ekonomik sıkıntılarını dinleyen İYİ Parti milletvekili adayı Karaman, “Seçim ziyaretlerimiz kapsamında pazarcı esnaflarımızla kucaklaşmak, sorunlarını dinlemek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Biz halkın içinden biriyiz. Her karşılaştığımız esnaf ve alışverişe gelen vatandaşlarımız, kardeşlerimiz bizi bağrına bastı. Bundan mutluluk duyduk. Pazar yerinin durumu ortadadır. Hiç korkmayın. Sizler için hazırladığımız projelerimizle esnafımızın da, müşterisinin de yüzü gülecektir.” dedi.
Halkımızın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i umut olarak gördüğünü belirten Karaman, Akşener’in memleketin çıkış noktası olduğunu dile getirerek, “Genel Başkanımız Meral Akşener’e büyük teveccüh var. Pazar yerinde karşılaştığımız hanım kardeşlerimiz, ablalarımız, annelerimiz Allah’ın izniyle Meral hanım Cumhurbaşkanımız diyor. Bu bizleri çok mutlu etti. Bu da İYİ Parti’nin sandıkta oy patlaması yapacağının göstergesidir” ifadelerini kullandı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,8080
EUR
22,3913
GBP
26,0637
RUB
0,2569
CNY
2,9330
JPY
0,1499

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu