Karaman Pazarda Vatandaşlarla Kucaklaştı

Sponsor

İYİ Parti Çorum Milletvekili adayı hemşehrimiz Abdullah Karaman, Parti İlçe Teşkilatı ile beraber Pazar yeri esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Sohbet eşliğinde geçen ziyarette bazı esnaflar ve pazar yerine gelen vatandaşlar çok sıkıntı çektiklerini söyledi.

İYİ Parti Çorum Milletvekili adayı hemşehrimiz Abdullah Karaman, Parti İlçe Teşkilatı ile beraber Pazar yeri esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Sohbet eşliğinde geçen ziyarette bazı esnaflar ve pazar yerine gelen vatandaşlar çok sıkıntı çektiklerini söyledi. | Sungurlu Haber
Milletvekili adayı Abdullah Karaman pazar yeri ziyaretlerinde, pazarcı esnafının ve vatandaşların dertlerini dinlerken, Genel Başkan Meral Akşener’i iktidara getirmenin önemli olduğunu vurguladı. Her tezgahın başında pazarcı esnafı ve alışveriş yapanların ekonomik sıkıntılarını dinleyen İYİ Parti milletvekili adayı Karaman, “Seçim ziyaretlerimiz kapsamında pazarcı esnaflarımızla kucaklaşmak, sorunlarını dinlemek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Biz halkın içinden biriyiz. Her karşılaştığımız esnaf ve alışverişe gelen vatandaşlarımız, kardeşlerimiz bizi bağrına bastı. Bundan mutluluk duyduk. Pazar yerinin durumu ortadadır. Hiç korkmayın. Sizler için hazırladığımız projelerimizle esnafımızın da, müşterisinin de yüzü gülecektir.” dedi.
Halkımızın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i umut olarak gördüğünü belirten Karaman, Akşener’in memleketin çıkış noktası olduğunu dile getirerek, “Genel Başkanımız Meral Akşener’e büyük teveccüh var. Pazar yerinde karşılaştığımız hanım kardeşlerimiz, ablalarımız, annelerimiz Allah’ın izniyle Meral hanım Cumhurbaşkanımız diyor. Bu bizleri çok mutlu etti. Bu da İYİ Parti’nin sandıkta oy patlaması yapacağının göstergesidir” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Bizi Bağrına Bastı
Sonraki İçerik8 Bin 655 Öğrenci Karne Aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz