-0.6 C
Sungurlu
15/03/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetKaraman, "İnşallah Sungurlu'dan bir vekil çıkartacağız"

Karaman, “İnşallah Sungurlu’dan bir vekil çıkartacağız”

- Google Reklamı -

İYİ Parti Sungurlu İlçe binasında gerçekleştirilen Abdullah Karaman’ın aday adaylık açıklamasına, İlçe Başkanı Fazlı Koçak, İlçe teşkilatı ve partililer ve çok sayıda seveni katıldı.

Türkiye’nin erken değil baskın bir seçime götürüldüğü şu günlerde iyi insanlara güzel umutlara ihtiyacı olduğu bir zamanda sayın genel başkanımız ana türkümüz Meral Akşener’in başlattığı iyilik hareketin parçası olmaktan onur ve gurur duymaktayım diyen Karaman, Türkiye çok zorlu bir günden geçiyor. Bu zorlu günlerde elini taşın altına koyacak önce ülkem, önce vatanım, önce topraklar ve Anadolu diyecek insanlara ihtiyaç var. Önce cebim, önce hesap cüzdanım, önce parti daşım, yandaşım, önce kayın biraderim önce enişteyi ve damadı bir kenara bırakıp ülkem diyecek insanlara ihtiyaç vardır. Türkiye’nin kendisine sevdalı insanlara ihtiyacı var” dedi.

 – İnşallah Sungurlu’dan bir vekil çıkartacağız 
Karaman, “Bizlerde bu yolda sayın Meral Akşener’in yanında yer almak ve Akşener’i Cumhurbaşkanı seçtirmek için ve meclisi geri almak için çıktık bu yola. İnşallah Sungurlu’dan bir vekil çıkartacağız. 24 Haziran Sungurlu’nun üvey evlat muamelesinin sona erdiği gün olacaktır. Sungurlu’nun var olan her şeyi elinden alınıyor artık. Sungurlu’yu küçük bir kasabaya dönüştürülmeye çalışılıyor. İşkur’dan gönderilen işçi sayısına ve Belediyemizin aldığı yardımlara bakıldığında bütün Sungurlu halkı cezalandırılıyor. Artık bu millet ötekileştirilen bir kesim istemiyor. Biz seksen milyon nüfusumuzla kardeşle yaşamak istiyoruz. Biz bu ülkede ayrım istemiyoruz. Bizlerle ittifak yapmayanları şer odağı olarak görmüyoruz, farklı düşünenler olarak görüyoruz. Bu topraklarda birilerin artık intikam almaktan vazgeçmesi gerekiyor” diye konuştu.

- Advertisement -

– Sıkılmadık el ve çalınmadık kapı bırakmayacağım
Sessiz çoğunluk inşallah Cumhurbaşkanın partisini siyasi partiler mezarlığına göndermek için hazırlık yapıyor diyen Karaman, “Elini sıkıp, gönlünü alıp, korkma iyi insanlar burada. Bu senin kaderin değil. AKP senin kaderin değil. Bunu başından atabilirsin kardeşim diyecek insanlara ihtiyaç var. Aday oluyum yada olmayım sıkılmadık el ve çalınmadık kapı bırakmayacağım” dedi.

Gerek iç siyasetteki tıkanmışlığın, gerek olumsuz sinyal veren ekonomik durumun, gerekse bölgedeki istikrarsız yapılanmaların ve İslam coğrafyasındaki akan kan ve göz yaşının 24 Haziran seçimlerini daha da önemli bir hale getirdiğini söyleyen Karaman, “Ülkemiz zor günlerden geçmektedir. İktidarın baskın politikaları sebebiyle toplumsal huzur tamamen bozulmuş, benden olan ve benden olmayanlar diye insanlar ayrıştırılmıştır” diye konuştu.

Abdullah Karaman Kimdir?
1974 yılında Sungurlu’nun Kertme köyünde doğan Abdullah Karaman, ilk, orta ve lise tahsilini Sungurlu’da tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde üniversite eğitimimi tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde bir süre öğretmenlik görevi yapan Karaman, daha sonra öğretmenlik görevinden istifa ederek ticaret hayatına başladı.
Şuan halen Uluslar arası ticaretle uğraşan Karaman, sağlıklı beslenme ve kişisel gelişim konusunda yurt içi ve yurt dışında seminerler vermekte.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!