Karaman Dur Durak Bilmiyor

Sponsor

İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayı Karaman İlçe Başkanı Fazlı Koçak ile birlikte ilçe merkezinde Oda Başkanlarına ziyarette bulundu.

İlk olarak Ziraat Odasını ziyaret eden İYİ Parti Milletvekili Adayı Abdullah Karaman ve İlçe teşkilatı, başkan Dursun Karaderili ile makamında sohbet etti. Samimi ortamda geçen ziyarette İYİ Parti ekibi, siyasi çalışmalarını anlattı ve Ziraat Odasının Sungurlu için önemine değindi.  Ziraat Odası Başkanı Başkanı Dursun Karaderili ise yapılan ziyaretten dolayı İYİ Parti Milletvekili Adayı Abdullah Karaman ve yöneticilerine teşekkür edip, seçimlerde başarılar diledi.
Milletvekili Adayı Karaman daha sonra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Alaattin Kayaer’e, Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu’na ve Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hacı Karatekin’e ziyarette bulundu.

İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayı Abdullah Karaman seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. | Sungurlu Haber

Sponsor

 – Çalmadık kapı bırakmayacağız
Seçim çalışmaları doğrultusunda çalınmadık kapı bırakmayacaklarının altını çizen İYİ Parti Çorum Milletvekili Abdullah Karaman, “Ziyaret ettiklerimiz esnaflarımız bizleri gayet samimi bir ortamda karşılıyorlar.  Çorum ve ilçelerde İYİ Partimize çok güzel yaklaşımlar oluyor” dedi.

İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayı Abdullah Karaman seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. | Sungurlu Haber
Son olarak Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Karaman ve beraberindeki heyet, Başkan Mustafa Kürbüz ile bir süre görüştü. Ziyarette, Sungurlu ve ülke gündemine ilişkin konularda hasbıhal ettiler.
24 Haziran seçimlerindeki destek taleplerini de hatırlatan Karaman, oda başkanlarıyla bir bir fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu; Esnafına Sahip Çık Sungurlum
Sonraki İçerikSaadet Partisinden Başkan Şahiner’e Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz