Karaman Baba Oldu

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Murat Karaman ve eşi Sema Karaman’ın oğulları Murat Han dünyaya geldi.
Sungurlu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Murat Karaman baba oldu. Eşi Sema Karaman ile ziyaretçileri kabul eden Karaman, oğluna Murat Han adını verdi. Yaşadığı babalık heyecanını sosyal medya hesabından paylaşan Karaman, “13 yıllık hasret sona erdi, Allah’ım sana binlerce şükürler olsun” ifadelerini kullandı.
Karaman, “Bugünü bu mutluluğu yaşatan eşim Sema Karaman’a, ziyaretime gelen ve gelmeye devam eden bütün eşim, dostum, akrabam, arkadaşım ve değerli hemşehrilerime, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hoş geldin hayatımıza biricik oğlum Murat Han. Allah uzun ömürler versin. Bize de vatana millete hayırlı evlat yetiştirmeyi nasip eder inşallah” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikAyakkabı Tamircileri Dertli
Sonraki İçerikBayanlar Nevşehir’i Gezdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz