KARAKTERLİ SPORCU YETİŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Sponsor

Eğitimspor Başkanı -Antrenörü Fırat Arslan, “Karakterli sporcu yetiştirmek için canla başla mücadele veriyor, vermeye de devam ediyoruz” dedi.

Çocuklarımızla aynı sahada mücadele vermek harika bir duygu anlatılmaz yaşanır, herkese örnek bireyler yetiştirmiş olduğumuzu görmeleri gurur duymamız için yeterli diyen Arslan, “Çorum’un en uzun voleybolcularını yetiştirmekten gurur duyarız. Türkiye’deki bütün takımlarda oynayabilecek bu çocuklar Sungurlu’nun hiç değer verilmeyen kenar mahallelerinden canla başla emek vererek Eğitim spor ve emekçileri olarak biz çıkardık. Biz diyoruz ki bir gün sesimizi duyan olupta destek olan kurum kuruluş olursa daha nice Ahmet’leri ahlaklı, vatana millete bağlı bir şekilde yetiştirip ülke Voleyboluna kazandıracağımıza inancımız tam olduğunu yüksek perdeden söylemekten kaçınmıyoruz” dedi.

Arslan, “Sesimizi duyan var mı? Yok sanırım duymazsınız, duyurmazlar. Birçok kurum bile bizimle görüşmeyi düşünmemesi oldukça manidar. Çok mücadele verdik, vermeye de gücümüz yettiğince bir kaç öğretmen olarak devam edeceğiz. İşimiz, gücümüz eğitmek. Çocuklarımızın yolları açık olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKampüs Kart Uygulaması Başlıyor
Sonraki İçerikBu Yıl 20 Bin Ek Öğretmen Ataması Yapılacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz