Karadağ ve Kavuncu’dan Sungurlu’ya Teşekkür Ziyareti

Sponsor

Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ ve Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, 24 Haziran seçimlerinde gösterdikleri başarıdan dolayı Sungurlu’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.
Karadağ ve Kavuncu’yu parti binası önünde İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun, Gençlik Kolları Başkanı Rıfat Sarıyerli ve partililer karşıladı.
Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ ve Milletvekili Erol Kavuncu konuşmalarında 24 Haziran seçimlerine değinerek İlçe teşkilatına ve Sungurlu halkına teşekkür ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikİskilipli Vatandaşa Başkan Şahiner Sahip Çıktı
Sonraki İçerikSungurlu Belediyesi 100 Çocuğu Sevindirecek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz