Karadağ; “Sungurlu’ya En iyi Hizmetleri Sunduk”

Sponsor

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanlığı 2018 yılının ilk danışma meclisi toplantısı yaptı. Toplantıya katılan Ak Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Sungurlu’ya Ak Parti iktidarında yapılacak en iyi hizmetleri yapıldığını söyledi.

Ak Parti Sungurlu İlçe teşkilatının 2018 yılı ilk danışma meclis toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, “Bu toplantıda görüyorum ki 2019 seçimlerinde Sungurlu Belediyesini geri kazanacak bir teşkilat var. İnşallah Sungurlu’da bundan sonraki süreç daha mutlu daha kapsayıcı ve daha kucaklayıcı geçeceğini görüyorum. Sungurlu’ya geldiğim de ilçe binasının önünde öyle coşkulu bir gençlik kolları gördüm ki hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Çünkü gençlerimize biz çok değer veriyoruz. Bizim için gençlik son derece önemlidir. 2019 seçimlerinde Belediyeyi kazanacak bir teşkilat şuan karşımda duruyor. Ak Partinin kuruluşundan bu zamana kadar görev yapmış bu uğurda mücadele vermiş, partimizle gönül bağı kurmuş teşkilatlarımız buradalar. Alçak gönüllü olmayı ahlaklı bir nefer olmayı başarmış ve bu uğurda mücadele vererek seçimlerden zaferle çıktık. Önümüzdeki 2019 seçimlerinden de aynı çalışmalarımızla tarih yazarak kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz” dedi.
Sungurlu’ya getirilmeyen hizmetleri getirdik diyen Karadağ, “Dönüp şöyle bir geçmişe bakarsanız, sadece doğalgazın getirilmesi bile bir iktidar için uzun yıllar konuşulacak bir yatırımdır. Çorum’dan sonra ilçeler arasında ilk doğalgazı Sungurlu’ya kazandırdık. Doğalgazın Sungurlu’ya gelmesinde Ahmet hocamın büyük bir emeği vardır. Artık içme suyundan ziyade sulama barajlarımız bütün arazilerimizi sulayabilecek hale geliyor. Bunların hepsi Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde olmuştur. 28 Ocak saat 12.00’de Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Çorum’da ağırlayacağız. Bu karşılamaya Sungurlu teşkilatından büyük bir katılım bekliyorum. Tüm teşkilatlarımızın bundan sonraki hedefleri 2019 yılında yapılacak seçimlerdir” dedi.

– Karadağ parti binasının tapusunu Özkan’a teslim etti
Ak Parti İl Başkanı Av Mehmet Karadağ, Sungurlu Ak Parti İlçe binasının tapusunu İlçe başkanı Özkan’a teslim etti. İl Başkanı Karadağ, İlçe Binasının Sungurlu’ya kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.
Danışma Meclis toplantısında Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Mustafa Ataş’ın mesajının bulundu videonun izlenmesinden sonra İlçe Gençlik Kolları Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Rıfat Sarıyerlioğlu, İl Genel Meclis Üyesi Razaman Kelepircioğlu ve Belediye Meclis üyesi İrfan Buğ, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Toplantıya, Ak Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAk Parti ilçe gençlik kollarında Sarıyerli dönemi
Sonraki İçerikSungurlu Eğitimspor’dan Galatasaray’a Transfer
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz