Karaca Sıkmadık El Bırakmıyor

Sponsor

Karaca, Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Muhammed Yavuz Ünlü ile beraber Çorum merkez halk pazarını gezerek vatandaşlara Cumhur ittifakını anlattı. MHP Çorum Milletvekili Adayı hemşehrimiz Mehmet Karaca seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. | Sungurlu Haber

Yüzler gülüyor umut var çünkü ülkücüler var diyen Karaca, “Ülkemiz de her ne kadar son yıllarda bir azalma olsa da genel anlamı ile bakıldığında bir tarım ve hayvancılık ülkesidir. Bu sebeple tarım yapan ve birtakım hayvansal faaliyetlerde bulunan kişilerin toplum üzerindeki etkisi de büyüktür. Bu kişiler yetiştirdikleri sebze ve meyveler, hazırladıkları hayvansal ürünler ile özellikle de şehirlerde yaşayan insanların gıda ihtiyacını karşılamaktadır. Çiftçilerin ve köylülerin olmadığı bir ülkede tüm tarım ürünleri ve hayvansal ürünler fabrikalarda üretilecek ve bu gıdalar doğallıktan uzaklaşacaktır. Köylü ve çiftçilerimizin yüzü gülmeli onlar her şeyin en iyisine layık. İnşallah mazot gübre ve tüm girdiler de sıfır vergi olacak, Devlet sözü” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKarapıçak Kurum ve Oda Ziyaretleri Gerçekleştirdi
Sonraki İçerikŞahiner, Eski Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz