Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Kar ile Mücadelede Özel Solüsyon

Şehrin kalabalık ve yaya kaldırımlarındaki buzlanmayı çözen ve gün boyu etkili olan özel solüsyon vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı.

Kar ile Mücadelede Özel Solüsyon » Sungurlu HaberKar ile Mücadelede Özel Solüsyon » Sungurlu HaberKar ile Mücadelede Özel Solüsyon » Sungurlu Haber

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Kaba karın temizlenmesinin ardından buzlanmayı önlemek için kaldırımlara dökülen solüsyonun, kaldırımlara veya ayakkabılara herhangi bir zararı dokunmuyor. Kar ve buz çözücü özelliği olan solüsyon, karayolu ve diğer harici yüzeylerdeki kar ve buzlanmayı önleyici bir karışımdır. Solüsyonun korozif etkisi çok düşük olmakla beraber, çevre açısından her hangi bir toksik etkisi bulunmuyor. Ayrıca buz oluşumunu önleyici etkisini çok düşük sıcaklarda bile gösterebiliyor. Genellikle ana arter caddelerde kullanan solüsyon kar ile mücadelede net sonuçlar veriyor” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Borsa’dan Bektaş ve Başaranhıncal’a Ziyaret

Safa Özhazinedar

Ali Karslı “Türk milletinin en büyük vasfı olan birlik, beraberlik ve cesareti karşısında pes edip adeta bozguna uğradılar.”

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu, “Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur”

Safa Özhazinedar

Dolar Son 1 Ayın Dibinde

Safa Özhazinedar

Bayram Şekerleri Tezgahlardaki Yerini Aldı

Safa Özhazinedar

Sungurlu Voleybolda Kader Maçına Çıkıyor

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar