-0.6 C
Sungurlu
02/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemKankurdan; Her Başarılı Erkeğin Yanında Aslında Bir Başarılı Kadın Vardır.

Kankurdan; Her Başarılı Erkeğin Yanında Aslında Bir Başarılı Kadın Vardır.

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Teşkilat Başkan Yardımcısı Fatih Kankurdan 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

- Google Reklamı -

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Teşkilat Başkan Yardımcısı Fatih Kankurdan 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. | Sungurlu HaberleriKadın elinin değdiği her yerde bir güzellik, göz nurunun düştüğü ve emeğinin geçtiği her noktada bir derinlik mevcuttur. “Gelecek nesillerin yetişmesinde yeri doldurulamayacak bir önemi olan ve sevgiyi, nezaketi, inceliği öğreten yine kadınlarımızdır. Her başarılı erkeğin yanında aslında bir başarılı kadın vardır.

 

Güçlü bir toplumun sürdürülebilirliği adına, Otomotiv sektörümüzün geleceğinde de, Son dönemde TOBFED’in önderliğinde oluşturulan, hükümetimizce desteklenen Kadın Girişimci, Nitelikli Kadın Ara Eleman Yetiştirilmesi projelerinin ülkemiz genelindeki binlerce kadınımıza meslek edindirerek, hayatlarının idamelerini sağlamaları amaçlanmaktadır. Kadın İşgücü ve Nitelikli Ara Eleman Yetiştirilmesini, İş gücüne katılım programlarımızla da desteklediğimiz, kıymetli Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

- Advertisement -

Fatih KANKURDAN

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Karadeniz Bölgesi

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,8080
EUR
22,3913
GBP
26,0637
RUB
0,2569
CNY
2,9330
JPY
0,1499

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu