Kankurdan; Her Başarılı Erkeğin Yanında Aslında Bir Başarılı Kadın Vardır.

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Teşkilat Başkan Yardımcısı Fatih Kankurdan 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Teşkilat Başkan Yardımcısı Fatih Kankurdan 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. | Sungurlu HaberKadın elinin değdiği her yerde bir güzellik, göz nurunun düştüğü ve emeğinin geçtiği her noktada bir derinlik mevcuttur. “Gelecek nesillerin yetişmesinde yeri doldurulamayacak bir önemi olan ve sevgiyi, nezaketi, inceliği öğreten yine kadınlarımızdır. Her başarılı erkeğin yanında aslında bir başarılı kadın vardır.

Abone Ol

 

Güçlü bir toplumun sürdürülebilirliği adına, Otomotiv sektörümüzün geleceğinde de, Son dönemde TOBFED’in önderliğinde oluşturulan, hükümetimizce desteklenen Kadın Girişimci, Nitelikli Kadın Ara Eleman Yetiştirilmesi projelerinin ülkemiz genelindeki binlerce kadınımıza meslek edindirerek, hayatlarının idamelerini sağlamaları amaçlanmaktadır. Kadın İşgücü ve Nitelikli Ara Eleman Yetiştirilmesini, İş gücüne katılım programlarımızla da desteklediğimiz, kıymetli Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Fatih KANKURDAN

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Karadeniz Bölgesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz