Sponsor

Sungurlu’da yola düşen kaya parçalarına çarpan kamyon ağır hasar görürken, sürücü kazadan yara almadan kurtuldu.

Edinilen bilgilere göre, Sungurlu-Çorum karayolu Ulusoy Dağ tesisleri yakınların dağdan yola doğru 3 kaya parçası düştü. Kayalardan ikisi yol kenarına düşerken, biri ise yol ortasına düştü. Bu sırada Kadir Yarım (38) yönetimindeki 34 DNY 638 plakalı kamyonu ile seyir halindeyken, yola düşen kaya parçasına çarptı. Kazada kamyon ağır hasar görürken, sürücü ise kazayı yarala almadan atlattı.

Sponsor

Yola düşen kaya parçaları Sungurlu Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından yol kenarına alınırken, polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikVOLEYBOLDA ‘ÇORUM DERBİSİ’ PAZAR GÜNÜ
Sonraki İçerik‘MÜHENDİSLER ZİRAAT’ YENİ YERİNDE HİZMETE GİRDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz