KAMPANYA YENİDEN BAŞLIYOR

Sponsor

BUGÜN VE YARIN BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve oldukça ilgi gören Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyası yeniden başlıyor.
Sungurlu Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “İlçe halkımızın ilettikleri yoğun talep üzerine bizimle iletişime geçen Türkiye Kızılay Derneği Çorum Şubesi yetkilileri, talepler üzerine ilçemize tekrar gelmek istediklerini belirtti. Belediyemiz ve Kızılay işbirliği ile yeniden başlatılan “Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyamız” bugün ve yarın Atatürk meydanında ve belediye hizmet binamızda saat 10:00 ve 18:00 saatleri arasında yürütülecek” ifadeleri kullanıldı.

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve oldukça ilgi gören Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyası yeniden başlıyor. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikKamyon Orta Şeride Devrildi
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner Deprem Bölgesinde ( VİDEO )
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz