Kalite ve Lezzetin Durağı: Evliyaoğlu Et Lokantası

Sponsor

Ankara-Samsun karayolu 5. km de faaliyet gösteren İsmail Bozduman, Murat Bozduman ve Yusuf Mehmetçik’in işletme sahibi oldukları Evliyaoğlu Et Lokantası deneyimli personel ile kamyon ve tır şoförlerinden sonra ailelerin uğrak yeri olmaya da devam ediyor.

Kendini lezzetleriyle kanıtlayan Evliyaoğlu Et Lokantamız kalitesini ve lezzetini Sungurlulu vatandaşlarımıza sunmak için gece gündüz çalışıyoruz diyen işletme sahiplerinden Murat Bozduman, “Eşiniz dostunuzla güzel bir sohbete eşlik eden lezzetlerimizle hizmet sektöründe yerimizi aldık” dedi. Evliyaoğlu Et Lokantası olarak müşterilerimizin ayağına hizmet götürüyoruz diyen Bozduman, bir birinden kaliteli ve lezzetli menülerimiz her daim müşterilerimizin hizmetindedir. Bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Ankara-Samsun karayolu üzerinde olduğumuz için müşterilerimizin çoğunluğu kamyoncu ve Tır şoförleridir. Bizim işletmemiz de kalite uygun fiyata sunulmaktadır.

Öncelik prensiplerimiz müşterimizin işletmemiz den memnun olarak ayrılmasıdır. Bu yüzden dolayı da tercih ediliyoruz. Yıllardır Sungurlu’dan geçtiği zaman işletmemize yemek yemeye gelen müşterilerimiz var.

Sponsor

Evliyaoğlu Et Lokantası olarak aile salonumuz da mevcuttur. Sungurlu’dan ve şehirlerarası yolculuk yapan ailelerimizi de gönül rahatlığı ile işletmemiz de ağırlıyoruz diye konuştu. Bozduman, toplantı ve özel günler de müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz. İstedikleri zaman nezih ve refah mekanımız da toplantı ve özel günler için toplu yemek organizasyonumuz vardır. Kalite ve lezzetti bir arada yaşamak istiyorlarsa Evliyaoğlu Et Lokantasına uğramaları yeterli olacaktır diye söyledi. İşletme sahibi Bozduman, Evliyaoğlu Et Lokantamız da uzun yol şoförlerimiz için araç parkımızın yanı sıra da berber ve duş ihtiyaçlarını karşılamaları için işletmemiz de berberimiz ve duşlarımız mevcuttur.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikYarayan, CHP İlçe Başkanlığına Aday Oldu
Sonraki İçerikAday Öğretmenler Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz