Kalınsazlıoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Sponsor

Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Celal Kalınsazlıoğlu’nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı.
Sungurlu Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Celal Kalınsazlıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bur kutlama mesajı yayınladı.
Ülkü Ocakları Başkanı Celal Kalınsazlıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Farklı görüş ve düşünceleri objektif bir şekilde yansıtan tarafsız bir basının, toplumda huzur ve güven ortamının sağlanmasında önemli payı vardır. Fedakarca çalışan basın mensuplarının çalışma şartlarını kolaylaştırma, onlara gereken desteği ve katkıyı sağlamanın, toplum olarak herkesin görevi olduğunu bilmeliyiz. Gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak adına önemli bir görevdir. Gazeteciler, demokrasinin güçlenmesine katkıda bulunan ve bulundukları bölgenin sorunlarını gündeme taşıyarak sorunların çözümü noktasında önemli görevi üstlenmektedirler.
Yerel ve ulusal basınımızın temsilcileri, bu önemli görevin layıkıyla yerine getirilmesi için; zor şartlarda ve büyük bir özveriyle çalışmaktadırlar. Gazetecilik mesleği düşündüğünü ve gördüğünü rahatça paylaşabilmek demektir. Son yıllarda her meslek dalında olduğu gibi gazetecilik üzerinde de kurulan baskı, ülke de tüm insanları bir model içerisine sokma çabası hızla devam etmektedir. Bu baskıları aldırmadan yerelde İlkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini başarıyla yerine getiren tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, başarılarının devamını dilerim.”

Sponsor
Önceki İçerikAyyıldız’dan Ofisimize Ziyaret
Sonraki İçerikDere’den Kaymakam Gözen’e Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz