Kaleci Bayram Futbolu Bıraktı

Sponsor

Sungurlu Belediyespor’ un emektar kalecisi Bayram İncesulu futbolu bıraktığını açıkladı.

Sungurlu Belediyespor’ un emektar kalecisi Bayram İncesulu futbolu bıraktığını açıkladı. | Sungurlu Haber
Yaklaşık 14 yıldır Sungurlu Belediyespor’un kalesini koruyan başarılı eldiven İncesulu yapmış olduğu açıklamada; “Hiçbir karşılık beklemeden bu formayı gururla ve onurla taşıdım. Memleketime hizmet etmeye çalıştım. Bu takımla birçok hüzünler, sevinçler yaşadım ama hiçbir zaman yılmadan ve yorulmadan elimden gelen bütün gayreti memleketimin ve takımımın başarısı için gösterdim.

Sungurlu Belediyespor’ un emektar kalecisi Bayram İncesulu futbolu bıraktığını açıkladı. | Sungurlu Haber
Bana bu zaman içerisinde destek veren başta kıymetli aileme, siz değerli Sungurlu halkına, desteğini her zaman fazlasıyla gösteren benim için çok değerli olan onursal başkanımız Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e, bana ağabeylik yapan, yeri geldiğinde arkadaş gibi davranan değerli kulüp başkanımız Sayın Bahri Sezen’e, ayrıca bu zaman çerçevesinde takımın başında olan Şevket Çağlayan’a, Ziya Çağlanoğlu’na, İbrahim Ambarkütük’ e, beraber üzüldüğümüz, güldüğümüz ve sevindiğimiz futbolcu kardeşlerime ve arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her şey sizinle güzel ve özeldi. Elimden geldiğince iyi bir örnek olmaya çalıştım. Mutlaka hatalar yapmışımdır. Hakkım varsa herkese helal olsun. Sizler de hakkınızı helal edin. Kulüpte görev aldığım süre içerisinde aylık düzenli olarak maaş ve primlerimi de aldığımı belirtmek isterim. Ben Sungurlu’nun öz evladıyım her zaman Sungurlu Belediyespor kulübünün başarısı için ter döktüm, futbolu bırakıyorum lakin ne zaman üzerime bir görev düşerse seve seve yapmaya hazırım.Futbola güzel bir kaleci sözü ile veda etmek istiyorum. ‘Ben Hayatı Futboldan Öğrendim. Çünkü Top Hiç Bir Zaman Beklediğim Köşeden Gelmedi.’ Bal ligi şehrimize hayırlı olsun. Şampiyon Sungurlu Belediyespor’’ ifadelerinde bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikİYİ Parti’de Seçim Çalışmaları Hızlandı
Sonraki İçerikTraktörün Altında Kalan Sürücü Hayatını Kaybetti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz