Kahvenzo, Kahve Tutkunlarının Uğrak Yeri Oldu

Sungurlu’da geçtiğimiz Ağustos ayında hizmete giren Kahvenzo kısa sürede kahve tutkunlarının uğrak yeri haline geldi.

Abone Ol

Sungurlu’da geçtiğimiz Ağustos ayında hizmete giren Kahvenzo kısa sürede kahve tutkunlarının uğrak yeri haline geldi. | Sungurlu HaberAnkara-Samsun karayolu üzerinde faaliyet gösteren Kahvenzo ilçeye farklı bir hava katarak adından söz ettirmeyi başardı. Yol üzerinde olmasından dolayı ilçe halkının yanı sıra, siyasiler, ünlü isimler, sporcular, futbolcular ve şehir dışından vatandaşlar da Kahvenzo’ya uğrayarak gönül rahatlığı ile kahvelerini yudumluyor.
Marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kahvenzo’nun İşletmecisi Arda Öztekin, Ağustos ayında hizmete giren mekanın gerek ilçe halkı gerekse Ankara-Samsun karayolunu kullanan misafirleri tarafından kısa sürede sevilerek uğrak yeri haline geldiğini söyledi.

Kahvenzo’yla dünya kahveleri, üçüncü nesil kahveler ve soğuk kahveler ile müşterilerine hitap ettiklerini kaydeden Öztekin, özellikle ailelerin, kamu personelinin, öğrenci ve gençlerin bu mekanı çok sevdiğini vurguladı.
Öztekin, işletmeleri olan Kahvenzo’nun yakın zaman Ankara ve İzmir olmak üzere 2 büyük şehirde de faaliyete geçmesi için hazırlıklara başladığını dile getirdi.
Kahvenzo misafirleri, işletmeden oldukça memnun olduklarını ifade ederek, gerek ortam gerekse ürün çeşitleri ile gerçekten ziyaret edilebilecek bir yer olduğunu söylediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz