Kahvehane’de Kumar Oynarken Yakalandılar

sungurlu kumarhane operasyonu
Sungurlu'da kumar oynandığı ihbarını alan İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri bir kahvehaneye baskın yaptı. 14 Kişiye toplamda 57,500 TL para cezası uygulandı. 5 Kişiye de kumar oynatmak için yer temin etmek suçundan adli işlem uygulandı.
Sponsor

Sungurlu’da kumar oynandığı ihbarını alan İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri bir kahvehaneye baskın yaptı.

Sungurlu’da, kumar oynandığı ihbarını alan İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri bir kahvehaneye baskın yaptı. Kumar oynanan kâğıtlara ve 840 Tl paraya el koyan Emniyet Güçleri, 14 kişiye pandemi kuralı olan sosyal mesafeye uymamaktan 47,700 TL, Kabahatler Kanununa göre Kumar oynamaktan 9,800 TL para cezası uyguladı. 5 Kişiye de kumar oynatmak için yer temin etmek suçundan adli işlem yapıldı.

Sponsor
Önceki İçerikFRENİ BOŞALAN VİNÇ EVE DALDI : 2’Sİ AĞIR 4 YARALI
Sonraki İçerikEFELER KAMPA GİRİYOR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz