5.8 C
Sungurlu
07/12/2022
Sungurlu HaberleriGündemKAHRAMAN OLMA SIRASI SENDE !

KAHRAMAN OLMA SIRASI SENDE !

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye başkanlığı öncülüğünde, Kızılay iş birliği ile başlatılan Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyası bugün başladı. Sizde 3 yaşındaki Mustafa Janberk ve diğer ilik nakli bekleyen binlerce hastaya umut olabilirsiniz.
Yapmanız gereken, Atatürk Meydanı’na gidip 3 küçük tüp kan vermeniz yeterli olacaktır.
Kampanya 9 Ocak tarihinde sona erecek.

SİZ DE BİR CANA UMUT OLABİLİRSİNİZ !

Kök hücre verme işlemi Omuriliğinizden şırıngayla falan alınmıyor. Nakile karar verilince 5 gün aşı oluyorsunuz. Bu aşı size zarar vermiyor. Bir kolunuzdan alınan kan, makineye giriyor. Makine kanınızdan çok az miktarda Kök Hücreyi alıyor, geri kalan kan ve Kök Hücre diğer kolunuzdan size iade ediliyor. Sizden alınan Kök Hücre sizde hiçbir eksikliğe sebep olmuyor ve vücudunuz 24 saat içinden sizden alınan Kök Hücreyi yeniden üretiyor.
Sizden alınan Kök Hücre kanserli bir hastaya verildiğinde, Kök Hücreler kanserli hücreleri yok ederek ger kalan hücreleri güçlendirip, çoğaltıyor. Böylelikle hasta kanserden kurtulmuş oluyor. Bir insanın hayatını kurtarmak bu kadar kolay işte..

Sungurlu Belediye başkanlığı öncülüğünde, Kızılay iş birliği ile başlatılan Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyası bugün başladı. Sizde 3 yaşındaki Mustafa Janberk ve diğer ilik nakli bekleyen binlerce hastaya umut olabilirsiniz. | Sungurlu Haberleri

HAYDİ SUNGURLU!

Sungurlu Belediye başkanlığı öncülüğünde, Kızılay iş birliği ile başlatılan Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyası bugün başlıyor. Kampanya 9 Ocak tarihinde sona erecek.
Atatürk meydanında gerçekleşecek kampanyaya İlçe Sağlık Müdürlüğü de katılım sağlayarak, 6 Ocak Pazartesi ve 8 Ocak Çarşamba günü organ bağışı hakkında bilgi vererek bağışları kabul edecek.
Bu kampanyanın bir çok açıdan umut bekleyen herkese bir ışık olacağına inanıyoruz.

LÜTFEN BAĞIŞ YAPMAKTAN KORKMAYIN

- Advertisement -

Türkiye genelinde 2 binin üzerinde kök hücre nakli bekleyen hasta var. Kızılay’a sadece ve sadece 3 küçük tüp kan vererek bir cana umut olabilirsiniz. Lütfen bağış yapmaktan korkmayın ve çekinmeyin. Sizin kaybedeceğiniz hiçbir şey yokken, umut bekleyenlerin kazanacağı çok şey var.
Siyasi parti temsilcilerini, sivil toplum kuruluşlarını ve tüm hemşehrilerimizi bu kampanyaya desteğe davet ediyoruz.

Takip Edin

20,119BeğenenlerBeğen
9,264TakipçilerTakip Et
726TakipçilerTakip Et
861AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,6413
EUR
19,5146
GBP
22,5872
RUB
0,2963
CNY
2,6707
JPY
0,1355

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!